فرهنگ و هنر

رایزنی برای واگذاری ۱۴ هزار واحد مسکونی به خبرنگاران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح جزئیات پرداخت وام خرید کالا از طریق کارت اعتباری ویژه خبرنگاران از رایزنی برای اختصاص 14 هزار واحد مسکونی برای خبرنگاران خبر داد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، وزیر ارشاد با اشاره به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از فعالیت حدود 17 هزار نفر از فعالان رسانه ای کشور و تلاش دولت برای ارائه خدمات به آنها خبر داد. زیرساخت های لازم برای فعالیت حرفه ای گفت: تاکنون به 12 هزار نفر در روز خبرنگار بسته اینترنتی هدیه داده شده است و سایر خبرنگارانی که تاکنون این بسته اینترنتی را دریافت نکرده اند می توانند با تکمیل مدارک از این فرصت استفاده کنند.

محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه سفر به استان گلستان افزود: عضویت اختیاری در سامانه رسانه کشور برای تسهیل در امور حمایتی از جمله تخصیص اینترنت، کارت های هنری، وام، مزایا، تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی انجام می شود.

وی همچنین به حمایت وزارت حراست از خبرنگاران اشاره کرد و گفت: یکی از این حمایت ها پرداخت وام خرید کالا از طریق کارت اعتباری است که در آن تخفیف با سود 18 درصد و یک. پنج درصد تخفیف در مورد قیمت کالا به همه خبرنگاران داده می شود.

اسماعیلی در پایان تصریح کرد: همچنین رایزنی با وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری 14 هزار واحد مسکونی به خبرنگاران آغاز شده است و فعالان رسانه ای می توانند با عضویت در سامانه جامع رسانه کشور از این خدمات بهره مند شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا