ورزشی

رحمتی: می‌توانستیم ۱۰ نفره به استقلال ۳ گل بزنیم

به گزارش یک خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری پس از شکست تیمش از استقلال گفت: من از همه بازیکنانم تشکر می کنم. تیم ما جوان است. از روز اول گفتیم که افق طولانی در ذهن داریم. ما بازی را خوب شروع نکردیم و گل زدیم. کم کم کنترل بازی را در دست گرفتیم. دو موقعیت خوب داشتیم که از دست دادیم. در دقیقه 25 این اتفاق افتاد و ما با بازیکن کمتری بازی را ادامه دادیم. بین دو نیمه ، وقتی با بازیکنانم صحبت کردم ، حرف خاصی نزدم ، فقط در مورد توانایی هایشان به آنها گفتم و به آنها قول دادم که اگر بدون اشتباه بازی کنیم ، می توانیم بازی را ببریم. همین اتفاق افتاد در نیمه دوم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم. امروز فوتبال جنبه خوب خود را به ما نشان نداده است. اگر کمی شانس داشتیم می توانستیم از هر 10 نفر 10 بر 3 بزنیم.

وی در پاسخ به این سال که آیا بازیکنانش از نظر روحی آماده حذف نیستند ، گفت: دو هفته پیش بازیکن پرسپولیس در دقیقه 30 روی بازیکن ما اشتباه مشابهی انجام داد اما داور به راحتی او را اضافه کرد. در لیگ قهرمانان آسیا دیدید که مشاریپوف چنین اشتباهی مرتکب شد و تیمش را 10 بازیکن کرد. این یک اتفاق است و در آن مرحله بازیکن نمی تواند تصمیمات خوبی بگیرد. به دلیل باران شب گذشته ، زمین کمی لغزنده بود و این دلیل آن بود. جوانی و کم تجربگی ما را اذیت می کند. به تدریج انشاالله می توانیم تیم خوب و متعادلی که در ذهن داریم را ببینیم.

رحمتی در پاسخ به این سال که آیا احساسی در مورد دیدار با استقلال دارید یا خیر ، گفت: اگر در مورد بازی س questionsالی دارید ، از او بپرسید. در زمینه فنی در خدمت شما هستم.

سرمربی شهر خودرو نیز در مورد خرید جدید تیمش یعنی الجبوری گفت: “من واقعاً از او راضی هستم.” او در بازی قبلی بسیار خوب بازی کرد و توانست برای شروع بازی یک پنالتی برای ما بگیرد و در ادامه بازی موقعیت های خوبی را برای ما ایجاد کند. به محض اینکه او با استعداد باشد و بتواند خود را برای یک هدف تنظیم کند ، این یک چیز خوب است. اگر خدا بخواهد ، ما به تدریج سعی می کنیم نواقص او در امتیازدهی را برطرف کنیم تا مشکلات خود را برطرف کنیم.

255 252

دکمه بازگشت به بالا