عمومی

رزمایش جهادگران فاطمی در خراسان شمالی برگزار می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرهنگ حسین اکبری در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: با توجه به پیشرفت هفته بسیج سازندگی و سالروز تاسیس بسیج سازندگی رزمایش بزرگ جهادگران فاطمیون با حضور مسئولان استانی در مسجد امام خمینی.

جانشین سپاه خراسان شمالی ادامه داد: 3 هزار نفر از شهرستان بجنورد و گروه های جهادی در این برنامه در حال بسیج اقشار هستند.

وی بیان کرد: در این طرح بیش از 9 هزار جهادگر بسیجی در قالب 600 گروه جهادی به ارائه خدمات جهادی در عرصه های مختلف در سطح استان می پردازند.

جانشین سپاه خراسان شمالی با اشاره به اینکه با اجرای برنامه های جهادی، افتتاح طرح های محرومیت زدایی و کارگاه های اشتغال و فعالیت های گسترده قرارگاه مواسات و همدلی، طرح های آبرسانی از برنامه های این هفته خواهد بود، افزود: امسال مخصوصاً در تعطیلات نوروز 1401.

اکبری با قدردانی از فعالیت های بسیج جهادگران گفت: یکی از ویژگی های بارز گروه های جهادی، شناخت و ایجاد بستر مشترک و بهره مندی متقابل از توانمندی های جهادگران و تشکل های مردمی است.

وی خاطرنشان کرد: در تعطیلات نوروز امسال 600 واحد آتش نشانی جهادی در قالب 8 هزار جهادگر بسیجی به صورت داوطلبانه در تمامی مناطق محروم استان خراسان خدمت رسانی کردند.

وی افزود: خدمات جهادی در 200 نقطه روستایی و 92 نقطه محروم شهری که بیش از 148 هزار و 700 نفر از این خدمات استفاده کردند.

دکمه بازگشت به بالا