عمومی

رشید مظاهری: تکرار پنالتی تصمیم درستی بود

اگر داور ضربه پنالتی رشید مظاهری را تکرار نمی کرد ، سرنوشت قهرمانی فرق می کرد ، اما جالب اینجاست که دروازه بان استقلالا تاکید می کند که بیژن حیدری در آن صحنه تصمیم درستی گرفته و دستور تکرار پنالتی را طبق قانون صادر کرده است.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، رشید مظاهری ، دروازه بان استقلال ، در مصاحبه اختصاصی با این روزنامه همشهری او در مورد وقایع اخیر و آخرین وضعیت خود صحبت کرد.

در زیر گزیده ای از این گفتگو آمده است.

– نمی دانم چه بگویم ، اما همه ما واقعاً ناراحت هستیم و من تا صبح نخوابیدم. ما از هواداران استقلال شرمنده بودیم ، اما به آنها اطلاع دهید که ما تمام تلاش خود را کردیم ، اما متأسفانه قهرمان نشدیم.

– فکر می کنم بازیکنان و دروازه بانان فولاد در گلزنی و کنترل پنالتی از ما بهتر بودند و در نهایت قهرمان شدند.

– نمی دانم آنها درست گفتند یا نه و من دوست ندارم با کنایه یا کنایه صحبت کنم. فقط می توانم بگویم بازیکنان گلر و استیل در ضربات پنالتی عملکرد بهتری داشتند.

– من آقای حیدری را می شناسم و او قاضی است که چند اشتباه می کند. احساس کردم جواب دادم و زیاد شکایت نکردم. در فوتبال قانون قانون است و نمی توان گفت فلان صحنه سختگیرانه است. وقتی بازیکنی در موقعیت غیرقانونی قرار دارد ، او باید آفساید شود ، حتی اگر در میلی متر باشد. من بعد از بازی فیلم را تماشا کردم و فکر می کنم تماس گرفتم و معتقدم داور در آن صحنه تصمیم درستی گرفت و پنالتی را تکرار کرد. من می خواستم تمام تلاش خود را برای کمک به پنالتی استقلال انجام دهم اما متأسفانه اتفاقات دیگری رخ داد.

– فصل ما تلخ به پایان رسید و نمی دانم چه بگویم. ما فقط از هواداران شرمنده بودیم ، اما باید این را هم بگویم که تحت فشار زیادی از سوی خودی و خارجی قرار داشتیم. ممکن است حرف های من موجه باشد ، اما ما خیلی سخت کار کردیم و تحت فشار بودیم. شما باید رابطه بین مدیریت و بازیکنان را در نظر بگیرید و من باید بگویم که اتفاقات عجیبی در فصل گذشته رخ داد. با این حال ، هواداران همیشه از ما حمایت می کردند ، این یک اتفاق شیرین برای ما بود.

– برای اولین بار می گویم فصل گذشته تحمل زیادی کردم. تحمل مشکلات مالی یا بیرون رفتن اشکالی ندارد ، اما نمی توانم بی احترامی را تحمل کنم. متأسفانه مدیریت باشگاه به من احترام نگذاشت و اگر صحبت شود در آینده باید کارهای زیادی را تکمیل کنم.

“من نمی دانم آیا می توانم با آقای مددی روی یک میز بنشینم زیرا نمی توانم.” ما امسال مشکلات زیادی داشتیم.

– تا کنون هیچ مذاکره ای با سپاهان نداشته ام.

رفتن به استقلال بزرگترین رویداد فوتبالی من بود. چه بمانم و چه بروم ، باید بگویم بازی در استقلال چیز عادی نبود. این بهترین سال زندگی من بود و من واقعاً از بازی در استقلال لذت بردم.

– من رویای بازی در استقلال را داشتم ، اما قطعاً شخصیت خودم را در نظر خواهم گرفت. من نه با هیچ تیمی مذاکره کرده ام و نه با هیچ تیمی.

– اگر شرایط خوب باشد ، البته من دوست ندارم بروم ، اما نمی دانم که آیا با آقای مددی روی یک میز می نشینم یا خیر.

– استقلال یک تیم بزرگ و اصیل است و به افراد بزرگ و با استعداد نیاز دارد. افراد کوچک از استقلال سود نمی برند. من با مدیران باشگاه صحبت می کنم. ممکن است دوباره دچار مشکل شوم ، اما مجبور شدم کلمات را کوتاه کنم.

– همیشه ارتباط احساسی خوبی بین بازیکنان و مربی وجود داشته است و از همکاری با آقای مجیدی لذت بردم. او زحمت زیادی برای تیم کشید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا