ورزشی

رغبتی: ٧۵ درصد لیست گل‌محمدی را جذب کردیم

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید که این باشگاه 25 درصد بازیکنانی را که سرمربی درخواست کرده اند ، جذب کرده است.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، علی راغتی پس از جلسه هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: طی چند روز خوب طبق لیستی که آنها دادند ، با بازیکنان مربوطه مذاکره کردیم و از 15 درصد وقت عبور کردیم. قبل از لیگ قهرمانان آسیا احتمالاً یک یا دو بازیکن دیگر به ما ملحق خواهیم شد.

وی همچنین در مورد احتمال بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: پنجره نباید بسته شود. ما مشکل را دنبال می کنیم زیرا نباید پرسپولیس را محروم کرد. امروز مقدمات پرداخت دیگری در حال انجام است.

وی در پاسخ به این س ifال که آیا امکان مصادره این ساختمان به دلیل بدهی شستا به دلیل بدهی اتحادیه فوتبال به ساختمان باشگاه پرسپولیس وجود دارد ، گفت: دو قسمت از این ساختمان متعلق به باشگاه پرسپولیس است و بقیه آن متعلق به اتحادیه فوتبال است. تخت جمشید املاکی دارد که قبلا توقیف شده و اکنون به تخت جمشید بازگردانده شده است. اگر ساختمان فعلی گرفته شود ، ما به یکی از آن ساختمان ها نقل مکان خواهیم کرد.

وی درباره وضعیت بشار رسن نیز گفت: ما با آن بازیکن توافق کرده ایم و موضوع تهیه ارز حل شده است تا بتوانیم به زودی قرارداد امضا کنیم.

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز در مورد شرایط علیپور گفت: گفتگوی مقدماتی خوبی با این بازیکن داشتیم که دور از انتظار بود. ما باید پیشنهاد باشگاه را بررسی کنیم و فردا پاسخ دهیم.

وی در پاسخ به این سال که آیا پرسپولیس دوست دارد رشید مظاهری را به خدمت بگیرد ، گفت: او تراکتور است و اگر قرار است جذب شود به طور رسمی از او درخواست خواهیم کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا