عمومی

رفع موانع تولید در اولویت کاری مسئولان اقتصادی ایلام قرار گیرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسن بهرامونیا چهارشنبه شب در جلسه ستاد استانی به منظور تسهیل تولید و رفع موانع، تسهیل و رفع موانع تولید، میلاد حضرت معصومه (س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت. . دو رسالت مهم مدیران اقتصادی استان ها: تولید زیربنای کارآفرینی، اشتغال زایی، آسایش و آسایش جامعه است و همه دستگاه ها باید از تولید حمایت کنند.

وی افزود: در کنار افزایش تولید و صادرات، نباید از سلامت و امنیت غذایی محصولات غافل شد چرا که اولین اصل در تولید هر محصولی رعایت نکات بهداشتی است.

فرماندار ایلام در ادامه بر لزوم گشودن گره از مشکلات تولیدکنندگان تاکید کرد و افزود: رفع مشکلات تولیدکنندگان با نگرش مثبت مدیران و در میدان عمل محقق می شود.

بهرام نیا در ادامه با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی بر اساس دستورالعمل های حوزه غذا و دارو در تولید محصولات غذایی در استان، افزود: حمایت از تولید در سایه تامین امنیت غذایی محصولات و رعایت ملاحظات بهداشتی است.

وی با بیان اینکه ایلام به سه کشتارگاه مرغ نیاز دارد، گفت: علاوه بر کشتارگاه مرغ ایلام، کشتارگاه مرغ آبدانان و کارزان در شهرستان سیروان نیز تکمیل شود.

رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر رفع بروکراسی اداری برای زمینه سازی سرمایه گذاری در تولید در استان، گفت: زمان صدور مجوزها و مجوزهای تولید در استان از چند ماه به کاهش یافته است. دو هفته . .

استاندار ایلام، رعایت استانداردها و حفظ ایمنی و سلامت مواد غذایی را دو شرط مهم برای وضعیت فعالیت ها و حمایت قوی از طرح های تولید مواد غذایی در استان دانست و گفت: همه تولیدکنندگان مواد غذایی باید بر این دو مولفه مهم تمرکز کنند.

دکمه بازگشت به بالا