عمومی

رونق تولید صنایع خوزستان مشروط به گسترش آموزش‌های مهارتی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عبدالجلیل بیت مشعل در گفت و گو با خبرنگار مهرا اظهار داشت: در 6 ماهه نخست سال جاری 47 هزار و 416 ساعت آموزش مهارتی در قالب 150 حرفه انجام شده است که این آموزش ها با هدف افزایش مهارت نیروی کار و همچنین ارائه خدمات مهارت آموزی انجام شده است. نیروی انسانی متخصص صنایع استان های بزرگ و کوچک در دسترس هستند.

وی بیان کرد: ارتقا و ارتقای شاخص های نیروی کار در واحدهای صنعتی خوزستان بسیار حائز اهمیت است و از این حیث اداره کل فنی و حرفه ای خوزستان آمادگی طراحی دوره های آموزشی را دارد. کارگاه همسایه دارند

مدیر کل اداره کل فنی و حرفه ای خوزستان افزود: در صورت همکاری و تعامل صاحبان صنایع و بنگاه های اقتصادی، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان توانایی برگزاری این دوره ها و ارائه انواع را دارد. آموزش مهارت های استاندارد مورد نیاز صنایع در سطح استان.

بیت مشعل با اشاره به اینکه خوزستان دارای اساتید مجرب فنی و حرفه ای در زمینه های مختلف مهارت آموزی است گفت: نیروهای شاغل در واحدهای صنعتی پس از گذراندن دوره های آموزشی فنی و حرفه ای باید در امتحانات نهایی شرکت کنند و در صورت قبولی گواهینامه مهارت استاندارد دریافت خواهند کرد. .

مدیر کل فنی و حرفه ای خوزستان یادآور شد: دوره های لازم با توجه به نیاز بازار کار و مطابق با فناوری های روز برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا