عمومی

رونمایی از داستان‌های برگزیده جشنواره دوست من کتاب در روز کودک – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مسعود طاهری گفت گفتن با خبرنگار مهرا اظهار داشت: حامی ما در حلقه ادبی هگمتانه در واقع شورای ادبی موسسه کتابخانه است سلام یک کشور بود

وی ادامه داد: همدان مهد ادبیات کودک در کشور است و وجود این جشنواره که اولین گام خود را برداشته و از این طریق مورد استقبال قرار گرفته گواه این ادعاست.

طاهری افزود: استان های قم و خراسان رضوی به ناشران و نویسندگان قدرتمند خود در ادبیات کودکان نیز شهرت دارند و این سه استان در واقع سه قطب بزرگ ادبیات کودک هستند.

وی همچنین گفت: “در بخش نویسندگان بزرگسال در زمینه داستان كودكان ، به دلیل میل باطنی دبیرخانه ، از ارائه برگزیدگان خودداری كردیم. مانند سایر بخشها.

دبیر جشنواره کتاب دوست من با ابراز امیدواری از انتشار کتاب جشنواره اظهار داشت: برای حمایت بیشتر از بازار نشر کتاب ، جشنواره دوست مرد جشنواره بیش از 150 عنوان کتاب از داوران خریداری و به برندگان اهدا کرد. .

وی ادامه داد: امیدواریم خود کتاب جشنواره به نام دوست من ، کتابی شامل آهنگ ها و داستان های منتخب و نامزد دریافت جایزه ، در مجلدی تدوین و منتشر شود که اقدامات اساسی آن توسط مدیر کل کتابخانه.” سلام عموم مردم استان همدان حذف شده است و ما در تلاشیم شاهد رونمایی از این کتاب در روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان در ماه دسامبر باشیم.

جشنواره “دوست من” توسط این کتابخانه برگزار می شود سلام همدان همزمان با روز ادبیات کودک برگزار شد.

دکمه بازگشت به بالا