فرهنگ و هنر

رونمایی از پوستر «تا صد سالگی باستانی پاریزی»

در ادامه چرخه برنامه «آینه عصر: استاد نکودش محمد ابراهیم باستانی پاریسی» پوستر «با صدمین سالگرد باستانی پاریسی» ارائه شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، «آینه عصر» در سال های گذشته دو بار و امسال مصادف با زادروز استاد محمد ابراهیم باستانی پاریسی برگزار شد تا پوستر برنامه «به صدمین سالگرد باستانی پاریسی» رونمایی شود. و برنامه های خود را برای صدمین سالگرد این استاد نامدار زبان و تحصیل در رشته ادبیات فارسی اعلام کند.

«از پاریس تا پاریس» و «از باستانی پاریسی تا خواجوی کرمانی» عناوین برنامه های آیینه ای آن دوران (به لطف استاد محمد ابراهیم باستانی پاریسی) در سال های گذشته بود.

در این نشست حمید باستانی پریسی فرزند پروفسور باستانی پریسی در ویژه برنامه هایی که به ایشان و ویژه برنامه دانشکده اختصاص داشت بر اهمیت جایگاه و شخصیت علمی استاد باستانی پریسی در کنار شخصیت فرهنگی ایشان تاکید کرد. صدمین سالگرد

همچنین در کنار باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران، نمایشگاه دائمی آینه کاری های اهدایی آن دوران با موضوع استاد قدیمی پاریسی در باغ نگارستان افتتاح شود.

همچنین در این نشست نماهنگ «بی اندهاتر اس عشق» با شعری از مرحوم افشین یداللهی و خوانندگی شهرام ناظری به خانواده پریسی باستانی تقدیم شد.

درباره پاریس باستان بیشتر بخوانید:

مردی از تاریخ که با تعیین سن مشکل داشت!

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا