«رویای سفر، بارسلونا» منتشر شد

بارسلونا |سفر

کتاب «رویای سفر، بارسلونا» از مجموعه‌ کتاب‌های راهنمای سفر به شهرها و کشورها برای استفادۀ گردشگران ایرانی منتشر شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، کتاب «رؤیای سفر، بارسلونا» پنجمین جلد از مجموعه‌ کتاب‌های راهنمای سفر به شهرها و کشورهاست که پس از کتاب‌های «پاریس»، «ایتالیا»، «وین» و «سوئیس» چاپ و منتشر شده است.

این کتاب در ۲۴۰ صفحۀ گلاسۀ رنگی، در سیزده فصل دارای مطالبی مرتبط با جغرافیا و تاریخ اسپانیا و بارسلونا، روابط میان ایران و اسپانیا، محله‌ها، بناها، موزه‌ها، پارک‌ها و همچنین خوراک، جشن‌ها و رویدادهای فرهنگی، مراکز خرید، ادبیات و سینما و گشت‌های یک‌روزه از بارسلوناست.

رؤیای سفر، بارسلونا یک کتاب راهنمای گردشگری تمام عیار برای سفر به این شهر است. این کتاب که به بسیاری از نیازهای یک گردشگر پاسخ می‌دهد، به نوعی برای خوانندۀ ایرانی شخصی‌سازی شده و در جریان تولید محتوای آن به سلیقۀ مسافران کشورمان توجه ویژه‌ای شده است.

کتاب با معرفی جغرافی و تاریخ اسپانیا و بارسلونا تا جایی که برای گردشگرانی که به مدت چند روز به این شهر سفر می‌کنند، کافی باشد، آغاز می‌شود و با معرفی جاذبه‌های گردشگری از جمله بناها، موزه‌ها، مجسمه‌های معروف شهر، پارک‌ها پیش می‌رود. معرفی انواع خوراک و رستوران‌ها و کافه‌ها با درج آدرس و ساعات کاری در کتاب فراموش نشده است. همچنین زمان برگزاری رویدادهای هنری و فرهنگی بارسلونا و معرفی مراکز خرید در صفحاتی از کتاب جای گرفته‌اند.

کتاب «رؤیای سفر، بارسلونا» همچنین حاوی اطلاعات ارزشمندی از روابط علمی و ادبی ایران و اسپانیا، روابط دیپلماتیک و رسمی هر دو کشور، ایران‌شناسی در اسپانیا و جدول وقایع‌نگار اسپانیا و ایران است.

معرفی فیلم‌ها و کتاب‌های مرتبط با بارسلونا و اسپانیا در بخش دیگری از کتاب آمده است. در لابه‌لای صفحات، سه مسیر پیاده‌روی گرافیکی نیز درج شده است که گردشگر را در پرسه زدن در شهر بارسلونا یاری می‌کنند.  

در انتهای کتاب برای کسب تجربه‌های بیشتر از سفر به بارسلونا، سه مقصد سفر یک‌روزه از بارسلونا نیز  معرفی شده است.

این جلد از مجموعهٔ کتاب‌های راهنمای سفر به شهرها و کشورها، همچون کتاب‌های دیگر این مجموعه، حاوی کوتاه‌نوشت‌های تکمیلی در قالب «راز»، «پیشنهاد راهنما»، «مشاهیر»، «جالب است بدانید که» است.

کتاب رؤیای سفر، بارسلونا مجهز به مسیریابی به کمک تکنولوژی QRcode است.

این مجموعه‌ که زیرنظر «آرش نورآقایی» و با مدیریت «نسیم محمدی» تهیه و تدوین شده به منظور آموختن بهتر و خلق خاطرات شیرین‌تر از سفر انتشار یافته و حاصل تولید محتوای ناب و دقیقی ‌است. برای تهیه‌ این کتاب به قیمت ۳۵۰ هزار تومان می‌توان به وب‌سایت www.gilgameshmag.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا