اقتصادی

رویداد ملی دامپزشکی «دام‌تاپ» در ایستگاه ۴ + جزئیات

دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار می‌کند؛ مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از برگزاری چهارمین دوره رویداد ملی دامپزشکی «دام‌تاپ» در این دانشگاه خبر داد. مرضیه گرامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا در شهرکرد از برگزاری چهارمین دوره رویداد ملی دامپزشکی یا عنوان دام تاپ ۴ در واحد دانشگاهی شهرکرد خبر داد و اظهار کرد: این دوره ۲۷ اردیبهشت‌ ۱۴۰۲ به همت مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و با مشارکت شماری از حامیان علم و فناوری به‌صورت حضوری و مجازی در این واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.
وی افزود: دام‌تاپ ۴ به‌عنوان برندی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد محسوب می‌شود و هدف از برگزاری آن خلق ایده‌های فناورانه و حمایت از آنها برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار و ارائه محصول و یا خدمت دانش‌محور در حوزه دامپزشکی است.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: دام‌تاپ ۴ در هفت محور اصلی زیست‌فناوری نوین در تشخیص و درمان دامپزشکی، سلامت انسان و دام، کارآفرینی در دامپزشکی، تولید محتوای آموزشی در دامپزشکی، تغذیه دام، طیور و آبزیان، حضور مؤثر تکنولوژی‌های نوین و IT در دامپزشکی، روش‌های مدیریت نوین در دامپزشکی، پذیرای ایده‌های دانشجویان، محققان و پژوهشگران است.
گرامی بیان کرد: ایده‌های ارسالی به دبیرخانه مسابقه از طریق سایت اینترنتی به نشانی damtop۴.shahrekord.iau.ir بررسی و پس از ارزیابی داوران، ایده پردازان برتر معرفی خواهند شد. برگزیدگان این رویداد از امتیازات ارزنده‌ای نظیر جوایز نقدی، معرفی به مراکز رشد دانشگاه برای استقرار، معرفی به صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برای ارزیابی ایده ازنظر علمی، فنی و اجرایی و فراهم آوردن امکان سرمایه‌گذاری و امتیاز بازآموزی نظام دامپزشکی برخوردار می‌شوند.
رویداد ملی دامپزشکی «دام‌تاپ» در ایستگاه ۴ + جزئیات
وی مطرح کرد: در این رویداد صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت فناور آناپلاستینست مستقر در مرکز رشد سلامت دانشگاه آزاد شهرکرد، شرکت مکمل سازی هشتگرد، شرکت داروسازی رویان دارو، شرکت تحقیقاتی و داروسازی عرفان دارو و صندوق بیمه بانک کشاورزی به‌عنوان حامیان مالی دام تاپ ۴ حضور دارند.

دکمه بازگشت به بالا