فرهنگ و هنر

زمان پخش سریال نوروزی «خانه پرتقالی‌ها» مشخص شد

زمان پخش سریال «خانه پرتقال ها» در نوروز 1401 تعیین شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، مجموعه تلویزیونی «خانه پرتقال ها» به تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری و کارگردانی علیرضا شهرستم بیگ این روزها مراحل پایانی تدوین و دوبله را سپری می کند و قسمت اول آن 10 فروردین 1401 از شبکه دوم سیما پخش می شود. سیمه

این سریال در 26 قسمت 25 دقیقه ای تهیه و تولید شده است و در ایام نوروز هر روز ساعت 19:30 13 قسمت از آن پخش می شود. 13 قسمت دیگر در ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد.

رضا فیاضی، شاهین تسلیمی، بهراد خرازی، فاطمه کریمی، فرهاد بشارتی، علیرضا شهرستم، شاهرخ خدایی، آیلار عباسی، مریم وحیدزاده، آوا گنجی، سهیل غلامرضا پور، شیرین محسنی، احسان سیدیه، احسان سیدیه، احسان سیدیه، احسان سیدیه، احسان سیدیه. بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت.

زمان پخش سریال نوروزی تعیین شد

خانه نارنجی فضایی خارق العاده و کمیک دارد و در خلاصه داستان آن آمده است: پدربزرگ و مادربزرگ در ساختمان قدیمی سه طبقه با فرزندانشان زندگی می کنند. طبق قانون نانوشته در این خانواده که وضعیت مالی متوسطی دارند، رسم بر این است که هر یک از زوجین چهار فرزند داشته باشند… در همین حال گوشه حیاط یک فولکس واگن قدیمی پارک شده است که هر قسمت از آن می گوید. ماجراهای این خانواده

زمان پخش سریال نوروزی تعیین شد

بازیگران اصلی سریال خانه پرتغالی عبارتند از: تهیه کننده: غلامرضا بختیاری، کارگردان: علیرضا شهرستم بیگ، سرپرست: سهیل غلامرضا پور، فیلمنامه نویسان: نسیم مهماندوست، علیرضا تهرانی، آیت الله بی غم، تدوین: رضا وحدانی، زهر تهرانیتاژ، طراح گرافیک: شما : مصاحبه , طراح گریم: اشکان وثوقی, مدیر تولید: بیژن محرمی, تصویربردار: امیر قربانخانی, برنامه ریز: بهار امیدنژاد, مدیر هنری: نغمه قهاری, بازیگر: کامبیز بنان, بازیگر کودک: الناز شاهوردی, عکاس, عکاس بهین شاهوردی: .

تیزر این مجموعه تلویزیونی را در زیر ببینید:

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا