حوادث

زنان بی‌حجاب را سوار نکنید!

آفتاب‌‌نیوز :

محمد رضا وثوق‌نیا با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که رعایت حکم حجاب واجب و مطابق قانون، کشف حجاب در انظار عمومی و به ویژه تاکسی به عنوان یک وسیله نقلیه عمومی ممنوع است، به تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی ابلاغ شده است تا در راستای رعایت تکالیف شرعی و حدود الهی، از سوار کردن افراد بی حجاب خودداری کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ادامه داد: تا کنون پیامک‌های متعددی از سوی سازمان تاکسیرانی برای رانندگان تاکسی مبنی بر ممنوعیت ارائه خدمات به افراد بی حجاب ارسال شده است.

وثوق‌نیا افزود: بر همین اساس، با تاکسیرانانی که افراد بی‌حجاب را سوار کنند در هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی برخورد قانونی خواهد شد و شهروندان نیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه، می‌توانند موارد را با شماره تلفن ۳۳۸۴۸ داخلی ۶۰۷، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۱۳۳ و یا عوامل گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی در میان بگذارند. با توجه به اهمیت مقوله عفاف و حجاب، ارائه هر گونه خدمات به افراد بی حجاب در سازمان تاکسیرانی نیز ممنوع می‌باشد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در خاتمه اظهار داشت: با توجه به این که رانندگان تاکسی جزو اقشار شریف و آسیب پذیر جامعه بوده و همواره از صبح‌دم تا پاسی از شب برای خدمت رسانی به شهروندان و کسب روزی حلال تلاش می‌کنند، از بانوان محترم درخواست داریم شئونات اسلامی و به ویژه حجاب خود را در هنگام سوار شدن به تاکسی رعایت کنند تا این قشر زحمتکش با مشکل مواجه نشوند.

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا