حوادث

زن جوان از مردی که متهم به حمله است شکایت می کند

پرخاشگری ، آزار و اذیت ، تجاوز

ایران نوشت: دختری که ادعا می کند سه سال پیش فریب خورده و مورد حمله قرار گرفته و قول ازدواج با پسری را داده است ، دادخواستی را علیه دادگاه کیفری استان تهران تشکیل داده است.

تحقیقات در مورد این پرونده از مارس 1998 با شکایت یک دختر به دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد. زن جوان در بیانیه ای گفت: “من او را در سال 1995 از طریق یک دوست ملاقات کردم.” روابط ما هر روز بهتر می شد تا این که یک روز کسرا به بهانه اینکه قصد داشت من را با خانواده اش معرفی کند به خانه اش دعوت کردم ، اما وقتی به آنجا رفتم فهمیدم که تنها هستم. می خواستم از خانه او خارج شوم ، اما او به من حمله کرد. بعد از آن او به بهانه ازدواج به مدت 3 سال مرا تقلب كرد و من را دوست داشت اما چند ماه پیش ناگهان شماره تلفن و خانه خود را عوض كرد و ارتباط با من را قطع كرد.
این زن جوان در ادامه توضیح داد: “من در همه جا جستجو کردم تا اثری از او پیدا کنم و هر آدرس را که برای او داشتم دنبال کردم تا اینکه موفق شدم با تعقیب او از محل کار خود آدرس خانه جدید خود را پیدا کنم.” وقتی او مرا دید ، محکم به من گفت که دیگر قصد ندارد رابطه خود را با من ادامه دهد. حتی وقتی گفتم که برای تجاوز شکایت می کنم ، او گفت که اگر باهوش هستید ، اولین بار این اتفاق بین ما افتاد ، باید این کار را انجام می دادید ، و حالا بعد از 3 سال ، شما نمی توانید چیزی را اثبات کنید ، بنابراین بروید زندگی خود را پیدا کنید و تسلیم شوید به من وکتور این باعث شد که من شکایت کنم و از دادگاه خواستم این شخص را مجازات کند.
وی پس از اظهارات زن جوان متهم به تعویق افتاد و پس از حضور در بند 7 دادگاه كيفري تهران ، اظهار داشت: من به هيچ وجه شاكي را نمي شناسم! شاید او مرا با شخص دیگری اشتباه گرفته است!
داوران پس از بررسی متن پیامک ، پیام های متنی را که بین این دو رد و بدل شده بود ، نشان دادند و بلافاصله نظر وی را تغییر دادند و گفتند: “او را می شناسم ، اما رابطه خاصی با او نداشتم.” یک دوست متقابل ما را با او آشنا کرد و من بعد از چند جلسه صحبت با او ، فهمیدم که از نظر فرهنگی و اخلاقی سازگار نیستیم ، بنابراین از او خواستم که ارتباط با ما را متوقف کند ، اما به دلیل اینکه در وضعیت مالی خوبی هستیم. این خانم برای شکایت کردن قصد دارد از من پول اخاذی کند.
بررسی عکس ها و پیام های متنی رد و بدل شده بین این دو نشان داد که مدت هاست در یک رابطه بوده اند و ادعای دختر کاملاً صادق است. البته در جریان بررسی پرونده پزشکی قانونی ، وی گزارش خود را نیز به دادگاه ارسال كرد كه بین این دو رابطه وجود دارد ، اما در ادامه این گزارش آمده است كه تحقیقات ادعا شده این دختر در مورد اینكه 3 سال پیش مورد حمله قرار گرفته است هم اکنون در حال انجام است. امکان پذیر نیست
وی پس از اتمام تحقیقات به عنوان متهم محاکمه شد و از خود دفاع کرد و گفت: “گرچه چندین بار با او صحبت کردم ، اما ادعاهای وی و نظریه پزشکی قانونی را نمی پذیرم.” تنها قصد این خانم اخاذی است. قضات پس از شنیدن اظهارات شاکی و متهم به دیوانگی رفتند.

دکمه بازگشت به بالا