ورزشی

زیدان: سزاوار انتقاد هستیم – مجله تفریحی زیباروز

مربی رئال مادرید اعتراف کرد که او و شاگردانش شایسته انتقاد هستند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز و به نقل از آس ، رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا به مصاف شاختار دونتسک می رود. زین الدین زیدان در یک کنفرانس خبری قبل از بازی گفت: “ما برای بازی خانگی در لیگ قهرمانان آماده می شدیم.” همچنین شروع سایر مسابقات نیز مهم است. ما می توانیم در لالیگا ، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری رقابت کنیم. ما می خواهیم شروع خوبی در این بازی ها داشته باشیم.

سرمربی رئال مادرید درباره انتقادات گفت: “ما می دانیم چه باید بكنیم.” او همیشه پس از ناکامی مورد انتقاد قرار می گیرد. ما بازی بدی انجام دادیم و اکنون باید شرایط را تغییر دهیم. ما باید متحد باشیم و برای هر آنچه در پیش است بجنگیم.

این فرانسوی درباره شانس بردن تیمش در مسابقات گفت: “ما می دانیم که هستیم و چه می خواهیم.” مهمترین چیز آمادگی است. بسیاری از تیم ها خواهان قهرمانی هستند و مادرید بخشی از این گروه است و می خواهد هر ساله در بازی ها پیروز شود. کار بسیار سختی خواهد بود. مثل همیشه ، لحظات سختی پیش خواهد آمد. ما چیزهای زیادی می خواهیم و انتظارات زیادی از لیگ قهرمانان داریم.

در مورد شرایط سرخیو راموس ، زیدان گفت: “او مشکلی دارد و امروز صبح نمی توانست با تیم تمرین کند. ما نمی خواهیم ریسک کنیم. او هنوز هم از نظر جسمی مشکل دارد. ما فردا (چهارشنبه) وضعیت را بررسی خواهیم کرد اما او نتوانست به طور طبیعی ورزش کند.

رئال مادرید شنبه هفته هفته هفتم لالیگا به مصاف بارسلونا می رود. سفیده ها روزی کمتر از انارهای آبی استراحت می کنند. بازیکن فرانسوی گفت: “تنها تمرکز ما بازی در مقابل شاختار است.” سپس به جلسات دیگر فکر می کنیم. ما برای فردا (چهارشنبه) آماده هستیم. من می دانم که تیم مقابل کدام بازیکنان را ندارد اما برای ما مهم نیست. آنها مبارز هستند و تیم خوبی دارند. در این شکی ندارم. ما باید به گونه ای آماده شویم که بتوانیم مقابل تیم خوبی بازی کنیم و آن را نشان دهیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا