ورزشی

سایت AFC: ایران پیروزی چشمگیری را به دست آورد

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پیروزی ایران در گام نخست جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر را چشمگیر توصیف کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل فلسطین در روز نخست دیدارهای گروه C جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ نوشت: تیم ایران با پیروزی چشمگیر چهار بر یک مقابل فلسطین وارد جام ملت‌های آسیا شد. این برتری در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی به منزله سبقت ایران از امارات در گروه C و صدرنشینی این تیم بود.

قهرمان سه دوره آسیا تنها دو دقیقه پس از شروع مسابقه، با شوت دقیق کریم انصاری‌فرد به گل اول رسید. ایران هر لحظه‌ای که جلو می‌کشید، خطرناک ظاهر می‌شد و گل دومش را با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده به ثمر رساند. گل سوم هم سه دقیقه قبل از پایان نیمه اول و بعد از تغییر سریع فاز بازی ایران از دفاع به حمله، با شوت مهدی قایدی وارد دروازه فلسطین شد.

فلسطین در ادامه با ضربه سر تامر صیام به گل تساوی رسید تا با جرقه‌ای از امید به رختکن برود. با این وجود امیدهای فلسطین با گل چهارم ایران که ۱۰ دقیقه پس از ورود سردار آزمون به زمین و گلزنی مهاجم فعلی رُم به ثمر رسید، نقش بر آب شد.

تیم ملی ایران روزهای ۲۹ دی و سوم بهمن به ترتیب مقابل تیم‌های ملی هنگ‌کنگ و امارات صف‌آرایی می‌کند.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا