ورزشی

ستاره استقلال برنده جایزه رفتار جوانمردانه+ عکس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز ، غلامحسین زمانی آبادی در مصاحبه ای برای وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال این خبر را منتشر کرد: با تأکید مقامات محترم فدراسیون فوتبال ، رئیس و همچنین دبیر کل ، مسابقه ای که با حضور کادر فنی و همچنین برگزار کنندگان بازی برگزار می شود ، تجلیل می شود.

زمان آبادی اضافه کرد: توجه به رفتار اخلاقی و درست در هنگام مسابقات می تواند منجر به ارتقا و نشر این رویکرد در سطح حرفه ای فوتبال کشور شود و نکات منفی را کاهش دهد. بر این اساس ، یک برنامه کارشناسی برای تجلیل از رفتارهای آقایان انتخابی هفته در نظر گرفته شده است که طبق مشخصات مورد نظر انجام خواهد شد. موضوعاتی از قبیل تلاش برای ترویج یک فرهنگ واقعی ورزشی ، احترام گذاشتن به حریفان ، تیم داوری و برگزارکنندگان بازی ، مشاهده بازی منصفانه یا بازی منصفانه از ویژگی های اصلی این پروژه است.

مشاور فدراسیون مسئولیت اجتماعی و بازی منصفانه گفت: امیدواریم اجرای این طرح که از هفته های پایانی این فصل لیگ آغاز می شود ، در بهبود شرایط فرهنگی در فوتبال کشور تأثیرات چشمگیری و چشمگیری داشته باشد. به بهترین شکل در فوتبال و ورزش کشور در سالها و فصول آینده.

زمان آبادی در پایان اظهار داشت: “با توجه به حساسیت بازی بین استقلال و سپاهان در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ، آقای فرشید اسماعیلی بخاطر همکاری با داور و مدیشن و همچنین تلاش های وی برای از بین بردن التهاب و جریان بازی”. آنها خود را نشان داده اند و در بازی بعدی بین استقلال و سپاهان مورد تقدیر قرار می گیرند.

111

دکمه بازگشت به بالا