ورزشی

سخنگوی بسکتبال شهرداری گرگان: رأی اتحادیه ناعادلانه استمجله تفریحی زیباروز / گلستان سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با استناد به بیانیه امروز فدراسیون بسکتبال در خصوص پایان لیگ برتر بدون معرفی قهرمانان ، گفت: “رای اتحادیه ناعادلانه و ناعادلانه است و این رای به مردم گرگان آسیب می رساند.”

آرش فولادیان در نشست خبری در کنفرانس ویدئویی اظهار داشت: تیم فوتبال شهرداری گرگان در پایان 26 بازی برگزار شده امسال در صدر لیگ بسکتبال با اقتدار قرار گرفت. شهرداری ها فقط دو بازی را قبول کرده اند و با اقتدار ، کل بازی را به دست آورده اند.

“ما آماده هستیم تا در دور مقدماتی شرکت کنیم و با کسب لیگ برتر ، جام را به مردم گرگان تحویل دهیم.”

سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به بیانیه اتحادیه گفت: فقط چند ساعت پس از اعلام اتحادیه مبنی بر پایان یافتن لیگ بدون برنده ، ویدئویی از رئیس اتحادیه منتشر شد. ما انتظار داریم که طباطبایی اعلام کند که شهرداری گرگان اولین تیم در رده بندی لیگ و قهرمانان سلطنتی است.

فولادیان گفت: “اگر اتحادیه تصمیم گیری جسورانه تر و جسورانه تری داشته باشد ، تیم را از عدم اطمینان نجات خواهد داد.” اگر قرار است به عنوان نمایندگان ایران به مسابقات قهرمانی آسیا بپیوندیم ، باید در مورد آمادگی های لازم اکنون فکر کنیم. آیا نمی توانیم بدانیم که آیا در بازی های آسیایی حضور خواهیم داشت یا بازیکنی را امضا می کنیم؟ اگرچه می خواهیم با شاهین طبا ادامه دهیم ، اما کار ما باید عمدی باشد.

وی گفت: بسته به تیم دیگر ، می توان نتایج دیگری نیز به دست آورد ، چون المپیک به تعویق می افتد ، آنها ممکن است مسابقه را به مدت سه ماه به تعویق بیندازند و مسابقات از سر گرفته شود. ما هر زمان که شرایط عادی شود ، آماده هستیم تا وارد مرحله مقدماتی شویم و اتحادیه تشخیص دهد که ما منتظر مسابقات قهرمانی گرگان هستیم.

سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: اتحادیه اعلام کرده است که نظر تیم ها را پذیرفته است ، اما با اطلاعاتی که در اختیار داریم به غیر از شهرداری گرگان ، تیم های پتروشیمی بندرعباس و بندر امام به توافق می رسند که لیگ با گرگان و نفت آبادانرام ، شیمیدار و من به پایان می رسد. پایان لیگ بود و دو تیم دیگر نیز نظرات منفی داشتند. در شرایط مساوی ، فدراسیون بدون معرفی قهرمان لیگ را بدست آورد.

فولادیان خاطرنشان کرد: تیم شهرداری گرگان توسط یک کارخانه صنعتی یا یک سرنشین تأمین اعتبار نمی شود ، هزینه های آن را کیف پول شهروندان بر عهده دارد. ساخت یک تیم شهرداری یک پروژه اجتماعی محسوب می شود زیرا دارای هزاران هوادار بسکتبال است که ورزش های آنها با پوست و گوشت آنها پیوند دارد. قهرمانی های باشکوه امسال را با حضور هواداران گرگانی تبریک می گویم. تمام این تلاش ها توسط تیم فنی و مدیریت شهرداری گرگان انجام می شود تا مردم را خوشحال کنند.

وی گفت: “برخی اتحادیه های کشور ما ، از جمله والیبال و والیبال ، با مشخص کردن این که قهرمان چه کسانی هستند ، به لیگ پایان دادند.

پایان متن


تمامی محتوای منتشر شده در سایت مطابق با سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به خبررسانی می نماید، در نتیجه مسوولیت این مقاله بر عهده منابع خبری بوده و مجله تفریحی زیباروز هیچ مسوولیتی در قبال این مقاله نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا