عمومی

سرایت کرونای انگلیسی ۷۰ درصد بیشتر از کرونای چینی

دکتر. مسعود مردانی در برنامه اصلی امشب مجله تفریحی زیباروز ، با اشاره به افزایش عفونت خانوادگی با تاج جهش یافته ، گفت: “قبلاً هر فرد تاج چین حداکثر 2 یا 3 نفر را آلوده می کرد ، اما اکنون هر فرد جهش یافته تاج آلوده است. 7 نفر.

یک متخصص بیماری های عفونی با بیان اینکه میزان انتقال ویروس انگلیس 70 درصد بیشتر از تاج چینی است ، افزود: ریه افراد آلوده سریعتر از ویروس جدید است و ناگهان در روز سوم و چهارم ریه ها آلوده می شوند و تنگی نفس. ”

یکی از اعضای کارگروه علمی ستاد کرونا گفت: “عفونت قبلی و واکسیناسیون باعث ایجاد مصونیت مادام العمر در برابر این بیماری و ویروس نمی شود.”

این مردان گفتند: “90٪ افرادی که به من مراجعه می کنند و به دیدار من می آیند تاج دارند و اکثر آنها هم در طول سفر و هم در دوره های مختلف تاج را به صورت خانوادگی گرفته اند.”

این متخصص بیماری های عفونی با توصیه به افراد درباره پر بودن تخت بیمارستان و امکانات ICU به مردم توصیه کرد: پیروی از این پروتکل فقط پوشیدن ماسک نیست بلکه رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در تجمعات و مراسم و شستن مرتب دست است.

دکتر. نادر توکلی ، معاون ستاد ملی کرونا در تهران ، خواستار جلسه اضطراری با تمام روسای بیمارستان های استان شد: “برنامه های کاهش سفر و ممنوعیت ترافیک شبانه ، کاهش ساعت کارکنان و بستن همه مشاغل به جز مشاغل از گروه های اول. “لازم است انجام شود.

سرهنگ جهانی جانشین سرهنگ راهور ناجا در مورد افزایش ترافیک بین شهری در ایام تعطیلات عید اظهار داشت: در ایام تعطیلات 440 میلیون تردد در جاده های کشور ثبت شده که باعث افزایش تصادفات و افزایش تعداد بیماری ها می شود. ”

جهانی گفت: مراکز شماره از فردا تعطیل و کلیه شیفت ها لغو می شود و طبق دستور افرادی که دارای وکالت نامه هستند ، مراکز شماره به دلیل وضعیت خاص بیماری تعطیل خواهند بود.

معاون رئیس پلیس راهور ناجا در مورد تعطیلی کلاس های آموزش رانندگی همچنین درباره ممنوعیت تردد در شب گفت: ترافیک شبانه در تهران از ساعت 10 شب تا 3 بامداد ممنوع است و متخلفان توسط دوربین مجازات می شوند و 6 میلیون و 300 هزار پرونده مجازات می شود. دور. “این قانون از طریق محدودیت های بیماری کرونا اجرا می شود ، بیشتر آنها مربوط به ترافیک غیر مجاز شبانه است.

مناف هاشمی ، معاون وزیر حمل و نقل و حمل و نقل شهرداری تهران نیز گفت: “طبق مطالعات انجام شده ، لغو طرح حمل و نقل کمتر از 5٪ از مسافران مترو و اتوبوس را تحت تأثیر قرار داده و در عوض باعث ایجاد 2 یا 3 خسارت دیگر ، ازدحام دیگر در در مرکز شهر و آلودگی هوا افزایش یافته است.

وی در مورد کاهش تعداد مسافران در محدوده اتوبوس و مترو گفت: تقاضای جاده متناسب با فعالیت اصناف ، بازارها و دفاتر است و در صورت فعال بودن ، میزان ترافیک و مسافران بالاتر خواهند بود. ”

استانداران استان های ایلام و مرکزی نیز با اشاره به وضعیت قرمز در استان های خود و پر شدن سریع تخت های بیمارستانی گزارش مختصری در مورد اقدامات انجام شده و اقدامات ممنوع برای کنترل بیماری ارائه دادند.

دکمه بازگشت به بالا