ورزشی

سرمربی تیم والیبال شهداب: به شلوغ‌کاری و شو نیاز نیست

علیرضا طلوکیان پس از پیروزی مقابل الریان قطر درباره نیمکت آرام تیمش گفت: نیازی به شلوغی در طول بازی نیست. دوست دارم بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، والیبالیست های شهداب یزد در دومین دیدار جام باشگاه های والیبال آسیا مقابل الریان قطر با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسیدند.

علیرضا طلوع کیان، سرمربی شهداب در نشست خبری پس از بازی گفت: می دانستیم که تیم ملی قطر اجازه بازی برای الریان را ندارد اما می دانستیم که آنها یک بازی تدارکاتی با تیم ملی دارند. دیروز هم فقط یک ویدیو از این تیم دیدیم و تکنیک ها و تاکتیک ها را تغییر دادیم.

وی افزود: این تیم چند بازیکن چند ملیتی و دو بازیکن خارجی دارد که کیفیت خوبی دارند. تمرکز ما بر این بود که بازیکنانمان را نسبت به بازی اول بهتر کنیم که تا حدودی این اتفاق افتاد اما هنوز کار داریم. هنوز برای صحبت در مورد فینال زود است و قدم به قدم پیش خواهیم رفت. حالا به تیم قزاقستانی فکر می کنیم که الریان را شکست داد.

طلوع کیان با اشاره به تبلیغات کمتر این تیم برای جذب لاغر خارجی نسبت به پیکان، گفت: شاید با توجه به اینکه سایر تیم ها بازیکنان سرشناس تری دارند، این اتفاق افتاده است. همه ما روی کارمان متمرکز هستیم و اگر هواداران برای عکس و امضا بیایند، امیدوارم تمرکز بازیکنان از بین نرود، اما از تبلیغات اطلاعی ندارم.

طلوکیان در واکنش به اینکه در جریان بازی آرام است و سعی می کند نیمکتی راحت داشته باشد، گفت: هر مربی سطحی سبک و سطحی دارد، در تمرینات بیشتر صحبت می کنم و نیازی به شلوغی در طول مسابقه نیست. دوست دارم بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند. البته اگر نکته فنی لازم باشد حتما به شما تذکر می دهم و اگر فردی نیاز به شوک داشته باشد ممکن است فریاد بزنم اما بازیکنان تحت فشار هستند و نیازی نیست مربی به آنها فشار بیاورد.

سرمربی شهداب در پاسخ به این سوال که آیا بر اساس نیاز تیم بازیکن خارجی جذب کرده اید، گفت: تا جایی که امکان داشت تیم را آنالیز کردیم. تحلیل ما این بود که نیاز به دریافت کننده قدرت و دفاع وسط داریم و بر اساس آن تحلیل، سه بازیکن خارجی جذب کردیم. در حال حاضر مشکلی برای جذب این بازیکنان نداریم و با توجه به اینکه قوانین بسته است و نمی توانیم از سه بازیکن همزمان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا