عمومی

سفر بین استانی، از فردا ممنوع

بر اساس پایگاه خبری ،

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی ستاد ملی مدیریت بیماری های کرونا ، در شماره شماره خود. 9 ، محدودیت های سفر در تعطیلات نیمه ماه ژوئن را توضیح داد ، که طبق آن سفر بین استانی فردا از ساعت 12 ظهر (چهارشنبه ، ژوئن) خواهد بود. 12) تا دوشنبه ظهر 17 خرداد 1400 (صرف نظر از رنگ شهرها) ممنوع است.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

“با تسلیت سالروز رستاخیز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و سالگرد قیام خونین 15 خرداد ؛ یادآوری می کند: بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هنوز در وضعیت شکننده ای به سر می برد و بیماری به احتمال زیاد به دلایل مختلف به اوج برسد ؛ بنابراین ، به منظور جلوگیری از روند رشد بیماری ، انتظار می رود که مردم به همکاری در اجرای تصویب ستاد ملی برای اجرای قانون و سایر عوامل مسئول تأییدها ادامه دهند.

همانطور که از طریق رسانه ملی ، مطبوعات و فضای مجازی اعلام شد ، براساس تصمیمات جلسه ستاد ملی از 8 مارس تا 14:00 ، تصمیم گرفته شد که ترافیک بین استانی در تعطیلات آینده ممنوع شود. بر این اساس ، از موارد زیر برای آگاهی و توجه یک ملت شریف استفاده می شود:

1- سفر در داخل استان از روز چهارشنبه از ساعت 12:00 تا 13:00 تا 12:00 روز دوشنبه از ساعت 13 تا 17:00 ساعت 12:00 ممنوع است. (صرف نظر از رنگ شهرها).

2. مجازات ها باید طبق یک برنامه هوشمند برای مدیریت محدودیت های ورود وسایل نقلیه خارجی به شهرهای قرمز و نارنجی اعمال شود.

3- برای شهرهای زرد فقط در آن دوره جریمه یکباره 500000 تومانی اعمال می شود.

4- نیروهای اجرای قانون اقدامات لازم را برای اتخاذ اقدامات و مقدمات لازم برای اجرای این آیین نامه انجام می دهند.

5- کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی (وزارت فرهنگ و جهت گیری اسلامی) با همکاری صدا و سیما برای اطلاع از تصمیمات اتخاذ شده.

“این ممنوعیت در مورد حمل و نقل عمومی و حمل و نقل کالا اعمال نمی شود.”

دکمه بازگشت به بالا