عمومی

سه دروغ جنگی رویترز و رسانه‌های غربی

با حیثیتی شدن مجدد اوضاع جهان و علی‌الخصوص غرب آسیا، رویترز و رسانه‌های غربی در هفتۀ گذشته دو عملیات جنگی دیگر به کارنامۀ ظاهری رسانه‌ای‌شان علیه ایران، اضافه کرده‌اند؛ در واقع این سررشته‌ای است که این رسانه‌ها به پادوهای خود داده‌اند تا دوباره به تجارت و کاسبی با آن مشغول بشوند و روی آن مانور بدهند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، حسن خوئی در یادداشتی کوتاه در تلگرام نوشت:

در حوادث بنزینی سال ۹۸ خبرگزاری رویترز، پس از فروکش کردن امید و ناامید شدن از براندازی، به بنزین ریختن دوباره بر بقایای شورش پرداخت و موفق نبود! رویترز، یک دروغ بزرگ منتشر کرد که بعدها هیچ ارگان حقوق بشری، چه از نوع سوگیر و چه از نوع نسبتا مستقل‌تر،  قادر نبود این ادعای دروغین رویترز را مستند و تایید کند. آن دروغ، کشته شدن ۱۵۰۰ نفر در جریان آشوب‌های ایران بود، که هنوز هم توسط پادوها و سربازان رسانه‌ای و سایبری غرب کودتاچی مکررا مورد استفاده قرار می‌گیرد بدون این که دلیلی ببینند ادعا نیاز به مدرک دارد.

رویترز ژست راست‌گویی و حرفه‌ای گری خود را در لحظات حسّاس کنار می‌گذارد و مستقیما وارد عملیات امنیتی می‌شود. اگر چنین کاری را یک خبرگزاری داخلی یا یک روزنامه داخلی صورت داده بود، الآن توسط غرب‌زده‌ها حسابی غیر قابل اعتماد معرفی شده بود و دیگر کسی حق نداشت از چنین پلید نجسّی خبر منتقل کند! ولی رویترز کدخدا، نژاد برتر است و دروغش هم فدایی دارد! 

از رسانه به عنوان عامل مستقیم عملیات جنگی روانی استفاده کردن، برای رویترز زشت نیست! جنایتکارهایی که رسوا و بی‌خجالت جنایت ضد بشری در غزه را تماشا می‌کنند و بلکه به توجیه آن می‌پردازند و بلکه از آن لذت می‌برند که دیگر از این تعارف‌ها با بشر ندارند. وقتی که لازم است به کمک بیایی باید بیایی! با تمام توان! 

با حیثیتی شدن مجدد اوضاع جهان و علی‌الخصوص غرب آسیا، رویترز و رسانه‌های غربی در هفتۀ گذشته دو عملیات جنگی دیگر به کارنامۀ ظاهری رسانه‌ای‌شان علیه ایران، اضافه کرده‌اند؛ در واقع این سررشته‌ای است که این رسانه‌ها به پادوهای خود داده‌اند تا دوباره به تجارت و کاسبی با آن مشغول بشوند و روی آن مانور بدهند. یکی این که از یک «مقام آگاه!» نقل کرده است که آمریکا – با دلسوزی فراوان ! – به ایران اطلاع داده بود که در کرمان عملیات تروریستی خواهد شد، و دیگر این که چین به ایران هشدار داده که جلوی مقاومت یمن را بگیرد و الا رابطه با چین خراب خواهد شد و این دومی در تلاش برای تشدید بحران ارزی در ایران و کمک به کاهش ارزش پول ملی و نفس دادن به تحریمهای اقتصادی و افزایش نرخ دلار است. 

برای عملیات جنگی باید پاسخ جنگی مهیا کرد و با کسانی که در داخل کشور به اکوی این عملیات جنگی می‌پردازند حساب ویژه‌ای باز کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا