عمومی

سپاهان تمام لیگ را آنالیز می‌کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا ، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی با شهر خودرو گفت: ابتدا آقای میناوند من به خانواده وی تسلیت می گویم و برای علی انصاریان و همه افراد آلوده به این ویروس آرزوی بهبود دارم. امیدوارم مردم هرچه بیشتر به مشکلات سلامتی خود رسیدگی کنند تا خدای ناکرده برای کسی پیش نیاید.

وی افزود: در این شرایط که هواداری وجود ندارد بازی آسانی وجود ندارد و همه تیم ها برای پیروزی می آیند و با تمرکز بالا کار می کنند و ما خودمان وقتی غایب هستیم بهتر بازی می کنیم چون هواداران در ورزشگاه نیستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای رقیب فردای سپاهان در شهر خودرو توضیح داد: شهر خودرو تیم بسیار خوبی است و آنها در حمله سوم بسیار خوب کار می کنند و فکر می کنم در بازی های گذشته بدشانسی آوردند در غیر این صورت نمره بهتر و حتی بیشتری می گرفتند وقتی ضرر می کنیم فرصت های خوبی ایجاد کنیم. و ما و بازیکنان می دانیم که بازی سخت و سختی داریم

وی تاکید کرد: اگر در این بازی اشتباه کنیم ، شهر خودرو از آن استفاده می کند زیرا بازیکنان خوب و مهاجمین خوبی دارد و آنها در ضدحملات بسیار سریع عمل می کنند و سوم حمله می کنند و ما سعی می کنیم مراقب باشیم.

نویدکیا در مورد مصدومیت های تیم فوتبال سپاهان گفت: مصدومان ما همان بازیکنان قبلی هستند که خدا را شکر رضا دهقان به تیم اضافه شد و روز به روز بهتر می شود و تنها مصدوم فعلی رسول نویدکیا است.

وی خطاب به هواداران تأکید کرد: “هواداران دو هفته پیش عشق داشتند و آنها این عشق را نشان دادند و من نیز علاقه آنها را می دانم و من آنها را واقعاً دوست دارم ، اما باید برخی از موارد را بگویم ؛ هیچ فوتبال و هیچ پیروزی یا شکست ارزش ندارد عفونت ویروس کرونا و به همین دلیل است که من بر این جمع تأکید می کنم اجتناب کردن.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: هفته گذشته دو موتور در بزرگراه به هم برخورد کردند خوبتخانه هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است ، اما طرفداران باید از این اقدامات خودداری کنند تا اتفاقی نیفتد. همچنین ، وقتی تیم 20 دقیقه به 55 دقیقه می رفت ، بازیکنان احساس خوبی نداشتند و این استرس زا بود ، و من می پرسم آیا هواداران دوست دارند این سوالات را تماشا کنند.

وی با بیان اینکه تیم آنالیز سپاهان تمام مسابقات لیگ برتر را آنالیز می کند ، ادامه داد: نقاط قوت و ضعف تیم را بررسی می کنیم

ما از تمام بازیکنان موجود در این برنامه تجزیه و تحلیل داریم و سخت کار می کنیم ز خطرات احتمالی تیم حریف را در نظر می گیریم ، اما تمرکز ما روی یک بازیکن خاص نیست.

دکمه بازگشت به بالا