عمومی

شهدا سند پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا سردار حسین کاجی عصر جمعه در مراسم بزرگداشت 190 شهید ناحیه رحیم آباد و گرامیداشت حماسه 18 آذر در مسجد صاحب الزمان از این شهرستان گفتند: برگزاری یادواره های شهدا اقدامی شایسته و ضروری برای نگاه به حماسه هشت سال دفاع مقدس و فداکاری فرزندان این مرز و بوم برای نسل های آینده است.

وی با بیان اینکه شهدا تمام معادلات سیاسی آمریکا و جهان را بر هم زدند، همانطور که ما در انقلاب خود فرهنگ ایثار و شهادت را با حماسه هشت سال دفاع مقدس به دنیا صادر کردیم، گفت: شهدای ما. همچنین تأثیر خود را در جهان اسلام بر جای گذاشتند و در سوریه روحیه شهادت طلبی در عراق و سایر کشورها در حال گسترش است.

سردار کاجی وی افزود: ما در جنگ انقلاب خود را به دنیا صادر کردیم و امروز اثر خون شهدا را در کشورهای منطقه می بینیم.

این فرمانده در هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه شهدا سند افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: شهدا با جانفشانی خود عزت، استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آوردند.

این یادگار دوران دفاع مقدس که در آن نقل شده است اولین کسی که مراسم بزرگداشت شهدای جنگ احد را در خانه حضرت حمزه برگزار کرد حضرت زهرا (س) بود.با) فرمود: باید از زندگی حضرت زهرا پیروی کنیم.با) بیایید عمل کنیم و این شهدا را که از تبار عشق هستند شامل کنیم.

همرزم شهید سلیمانی در جبهه مقدس دفاع و مقاومت با بیان راز و محبوبیت شهید سلیمانی در دل مردم گفت: علت اینکه شهید سلیمانی فرمانده دل شد و محبوبیت او بیشتر از اسلام است. جمهوری و ما در ایران معادل های زیادی داریم به این دلیل است که شهید سلیمانی به بقای شهدا اعتقاد داشت و شهدا نقش برجسته ای در زندگی دارند. خاکستر آنها داشتند.

وی با بیان اینکه شهدا زنده اند و به آخر عمر رسیده اند، گفت: در پیشگاه خدای خود غذا می خورند و اگر چشم و گوش آلوده به گناه نباشد، شهدا را می بیند.

دکمه بازگشت به بالا