اجتماعی

شهرداری آماده همکاری برای برگزاری جشنواره فیلم فجر/ جشنواره فجر مهم‌ترین رویداد فرهنگی در کشور

نشست مشترک شهردار تهران و وزیر ارشاد به منظور هماهنگی برای برگزاری جشنواره فیلم فجر برگزار شد و در این نشست بر آمادگی و همکاری کامل شهرداری تهران با وزارت ارشاد در برگزاری رویدادهای فرهنگی مانند جشنواره فجر تأکید شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، نشست مشترک شهردار تهران و وزیر ارشاد به منظور هماهنگی برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در محل برج میلاد تهران برگزار شد.

رویکرد شهرداری پیشبرد امور با وحدت و هم‌افزایی میان دستگاه‌های مختلف است

در این جلسه علیرضا زاکانی شهردار تهران در سخنانی کوتاه با تأکید بر همکاری میان دو دستگاه گفت: رویکرد شهرداری تهران پیشبرد کارها با وحدت و هم‌افزایی میان دستگاه‌های مختلف بوده‌است.

زاکانی افزود: از ابتدای حضورمان در مدیریت شهری تاکنون سعی کرده‌ایم مسئولیت تمامی موارد مرتبط با تهران را بپذیریم، بر همین مبنا هر کاری که در حوزه اختیارات‌مان بوده‌است را تلاش کردیم به بهترین نحو انجام دهیم و هرجایی که وظیفه‌ای متوجه شهرداری تهران نبوده‌است، سعی کرده‌ایم به دیگر دستگاه‌ها در انجام وظایفشان کمک دهیم.

شهردار تهران در پایان گفت: بر اساس همین روحیه مسئولیت پذیری اکنون نیز مانند دو سال گذشته آماده همکاری کامل با وزارت ارشاد در برگزاری رویدادهای فرهنگی مانند جشنواره فجر هستیم.

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مهم ترین رویداد فرهنگی جمهوری اسلامی ایران  است

 محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با تقدیر از رویکرد فرهنگی مدیریت شهری تهران طی دو سال گذشته گفت: در حوزه فرهنگ و هنر بیش از هر نهاد دیگری از همراهی‌های شهرداری تهران برخوردار بوده‌ایم، به همین جهت همراهی شهرداری تهران با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل تقدیر است.

وی افزود: جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مهم ترین رویداد فرهنگی جمهوری اسلامی ایران  است. سال گذشته کشور شرایط ویژه‌ای را می‌گذراند؛ اما ما توانستیم با همراهی شهرداری تهران این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

بر اساس گزارش سایت شهر، وزیر فرهنگ ادامه داد: امسال شرایط کاملا متفاوت است و شاهد رونق در سینمای ایران هستیم. هفته گذشته فروش گیشه از آمار ۱۰۰۰ میلیارد تومان گذشت و پیش بینی می‌شود رقم مخاطبین سینما تا پایان سال به ۳۰ میلیون نفر برسد. بر همین مبنا امیدواریم با همراهی و وفاق دو مجموعه وزارت ارشاد و شهرداری تهران جشنواره‌ چهل‌ودوم فیلم فجر نیز به بهترین نحو انجام شود.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.
دکمه بازگشت به بالا