ورزشی

شورای فنی پارادوومیدانی تشکیل می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، به نقل از روابط اتحاد عمومی جانبازان و معلولان ، جلسه با حضور جانبازان بی خطر، نسیبی ، معاون رئیس زندان بی خطر و حمیدی ، دبیر فدراسیون ، رضایی بی خطر و شیعه معاون رئيس جمهور انجمن خانمها پارادوکس، پیشکسوت هادی زاده ، صادقی ، بهرامی ، یکی از مربیان این رشته ، امروز سه شنبه دوم دی ماه برگزار شد.

شروع ملاقات اسبقیان همانطور که دیدگاه خود را بیان کرد خود هدف از زمان ایجاد این ملاقات وی هم افزایی و همدلی در زمینه دو و میدانی را یکی از تلاش ها عنوان کرد بی خطر به اندازه کافی و معلم ها متشکرم و تقدیر حیاط

در ادامه بهمن رضایی بی خطر نامزد شده پارادوکس درباره تدارکات تیم ملی برای بازیهای پارالمپیک توکیو و برنامه های آماده سازی تیم ملی برای شرکت در مسابقات انگلها 2021 بحرین توضیحاتی داد.

همچنین شیعه چشم ورزشکاران میدانی شرکت کننده در گزارش پارالمپیک ارایه شده.

هادی زاده و صادقی همچنین نظرات خود را در مورد برنامه های پیش رو ، مسابقات پارالمپیک توکیو ، مسابقات بیان کردند انگلها بحرین قهرمانی ایالت را زیر نظر IPC اعلام کرده است.

سرانجام شورای فنی منصوب شد پارادوکس در هفته بعد به تصمیمات آینده در این زمینه هفته آینده توسط اعضای آن اتخاذ خواهد شد بی خطر اتحاد اعلام خواهد شد.

اسبها بی خطر این اتحاد هدف از تشکیل این شورا را استفاده از خرد جمعی پیشکسوتان و مربیان معلول و جانباز برای تصمیم گیری فنی در شورا از این پس عنوان کرد.

دکمه بازگشت به بالا