عمومی

شورای پتروشیمی‌های بوشهر به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی پایبند باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا، امید پارسایی فر شنبه شب در نشست با استاندار بوشهر اظهار داشت: با وجود ظرفیت های خوبی که در بین هنرمندان استان بوشهر وجود دارد باید حمایت های مناسبی صورت گیرد.

وی بر لزوم افزایش چشمگیر میزان وام های فرهنگی و هنری در استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: بودجه فرهنگی هنری استان با رقمی بین 150 تا 200 میلیون تومان راه به جایی نمی برد.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر خواستار تقویت ظرفیت های هنری انقلاب در استان بوشهر از طریق تولید آثار فرهنگی و هنری شد و تصریح کرد: تحقق این مهم نیازمند حمایت جدی استاندار بوشهر به عنوان نیروی جهادی و انقلابی.

وی در خصوص تشکیل کارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر افزود: عمده ترین مسائل و کاستی ها در حوزه فرهنگ و هنر در استان بوشهر وجود دارد. احصا بسته پیشنهادی ارائه شده به استاندار می تواند کلید زندگی هنرمندان و تقویت زیرساخت های فرهنگی آنها باشد.

پارسایی فر ارتقای وضعیت کسب و کار هنرمندان را موضوع اصلی هنرمندان ضروری دانست و افزود: باید مانند سایر بخش ها تعاونی هنری ایجاد شود و در قالب این تعاونی شرایط وام های کم بهره فراهم شود که کار آنها موفق است. “

وی خواستار پایبندی شورای پتروشیمی بوشهر به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی شد و تصریح کرد: سینما بهمن بوشهر بیش از 50 سال قدمت دارد و سقف آن با مشکل مواجه است.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر با اشاره به اینکه سینما بهمن یکی از مناطق حادثه خیز استان است، افزود: با توجه به اهمیت این مجموعه، تعمیر و بهسازی سینما بهمن بوشهر در سال جاری در قالب ضروری است. پروژه های عمرانی».

دکمه بازگشت به بالا