عمومی

شکارچی دوشنبه – مجله تفریحی زیباروز

ترابی این روزها کمتر در تیم ملی بازی می کند و بدیهی است اسکوچیچ به اندازه کیروش به او اعتقاد ندارد. اما در پرسپولیس ، چه زیر نظر برانکو ، چه کالدرون و چه از زمان روی کار آمدن یحیی گل محمدی ، او همیشه یکی از دو بازیکن تاثیرگذار تیم بوده و بالاترین نتایج را برای سرخپوشان کسب کرده است. او الماس پرسپولیس در خط حمله است و یحیی امیدوار است نابغه او در لحظات حساس بار دیگر به فینال آسیا برسد. ”

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، این روزنامه همشهری وی نوشت: مهدی ترابی یکی از مهمترین گلهای دوران فوتبالش را به ثمر رساند تا پرسپولیس در یک بازی سخت از سد تیم سنگین و سنگین استقلال تاجیکستان عبور کند. این اولین بار نیست که ترابی در دیداری حساس پرسپولیس را نجات می دهد و گل زیبای وی ادامه یک سری گل و پاس گل است که بارها در فصول اخیر به کمک پرسپولیس آمده است.

پنج پاس گل ، ششمین پاس گل!

مهدی ترابی قبل از بازی با تاجیکستان در بالای جدول پاس گلهای این رقابتها قرار داشت و حالا با هدف ارزشمند عبور از مرحله هشتم ، تاثیر خود را روی پرسپولیس چند برابر کرده است. ستاره شماره 9 پرسپولیس در شش بازی در مرحله گروهی پنج پاس گل داد که بیشتر از هر بازیکن دیگری در همه تیم ها است و همچنین عنوان بهترین پاسور مسابقات تا کنون را از آن خود کرد. علاوه بر این ، ترابی در مرحله گروهی دو گل از روی نقطه پنالتی برای سرخپوشان به ثمر رساند و حالا با تک گل خود به تاجیکستان سه گل زده است و بعد از مقانلو بهترین گلزن پرسپولیس در این دوره است. او با یک گل دیگر عنوان بهترین گلزن مغانلو را از آن خود می کند و او را به عنوان بهترین گلزن مسابقات اضافه می کند.

بهترین بازیکن فصل با 11 گل

مهدی ترابی در سال های اخیر نیز آمار قابل توجهی در لیگ برتر داشته و بی شک م effectiveثرترین مهره سفید در راه قهرمانی بوده است. بر اساس آمار متریکا ، ترابی بهترین بازیکن پرسپولیس در دو فصل اخیر بوده است. در لیگ نوزدهم او بهترین بازیکن مسابقات از نظر متریکا بود و در لیگ بیستم ، با وجود حضور تنها در یک نیم فصل ، پس از شهباززاده با اختلاف کمی در رده دوم قرار گرفت. در لیگ نوزدهم ترابی 11 گل به ثمر رساند که بیشتر آنها سه امتیاز و سه پاس گل برای هم تیمی هایش به ارمغان آورد. در دوران کالدرون بیشترین گل را برای پرسپولیس به ثمر رساند و همین روند را با آمدن یحیی ادامه داد. او در لیگ نوزدهم به طور متوسط ​​2.3 شوت در هر بازی داشت و 20 درصد از این ضربات را تبدیل به گل کرد. مهدی ترابی به طور متوسط ​​1.6 دریبل موفق در هر بازی داشت و با امتیاز 7.42 به عنوان دهمین بازیکن برتر لیگ نوزدهم انتخاب شد.

او خیلی زود رفت ، به عقب برگشت

ترابی در ابتدای لیگ بیستم پرسپولیس را ترک کرد و راهی قطر شد ، اما پس از نیم فصل برگشت و به سرخپوشان کمک کرد تا در نیمه دوم فصل گذشته بار دیگر قهرمانی را در برابر دیگر نامزدها کسب کنند. آمار ترابی در فصل گذشته لیگ برتر 13 بازی ، 1088 دقیقه حضور در زمین ، چهار گل ، چهار پاس گل و یک پنالتی برای پرسپولیس بود. او 2.5 پاس گل کلیدی و 2.3 ضربه در هر بازی داشت ، بدین معنی که 14 درصد از ضربه های او در این فصل برای پرسپولیس به گل تبدیل شد. ترابی در 13 بازی دو بار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و در نهایت میانگین امتیاز او به 7.45 رسید که از نتیجه فصل گذشته او بهتر بود.

کشف بزرگ کیروش

ترابی این روزها کمتر در تیم ملی بازی می کند و بدیهی است اسکوچیچ به اندازه کیروش به او اعتقاد ندارد. اما در پرسپولیس ، چه زیر نظر برانکو ، چه کالدرون و چه از زمان روی کار آمدن یحیی گل محمدی ، او همیشه یکی از دو بازیکن تاثیرگذار تیم بوده و بالاترین نتایج را برای سرخپوشان کسب کرده است. او الماس پرسپولیس در خط حمله است و یحیی امیدوار است نابغه او در لحظات حساس بار دیگر به فینال آسیا برسد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا