ورزشی

شکایت برانکو هیچ خطری را ایجاد نکرده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و با استناد به وب سایت باشگاه پرسپولیس ، مهدی خواجوی در رابطه با اخباری که این روزها درباره پرونده برانکو ایوانکوویچ مطرح شده اظهار داشت: “قوانین فیفا و سیر دوره موارد کاملاً واضح است. ” این بارها توضیح داده شده است. باشگاه پرسپولیس حق داشت توضیحات دقیقی از آرا را درخواست کند.

وی افزود: ما همچنین توضیحات مفصلی درباره رای آقای برانکو درخواست می کنیم. در نامه ای به باشگاه در رابطه با این پرونده ، فیفا اعلام کرد که هزینه های این دادرسی با پول این باشگاه با فیفا تسویه شده است. این امتناع فیفا از پذیرش درخواست پرسپولیس بود و به همین دلیل ما نگران وضعیت قانونی و گردش کار این پرونده نبودیم. بنابراین منتظر دریافت توضیحات مفصل در مورد رأی فیفا بودیم که پس از اطلاع رسانی ، 21 روز فرصت اعتراض و ارسال یا پذیرش این لایحه خواهد داشت. همانطور که از آقای رسول پناه گزارش شده ، جزئیات آراء امروز به این باشگاه رسیده است.

وی ادامه داد: با توضیحاتی که ارائه شده ، ردیابی همه این موارد برای هواداران آسان و کامل است و نیازی به نگرانی درباره پرونده آقای برانکو و دستیاران وی نیست. البته شایعات صحیح نیست. البته فقط نامه های فیفا می توانند کار را برای این باشگاه انجام دهند ، نه نامه وکلا از جمله وکیل برانکو ایوانکوویچ.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: در حال حاضر اتفاق دیگری رخ داده است ، که فیفا رسما موافقت کرده است برخی از هزینه ها و مطالبات پرسپولیس را برای حضور این باشگاه در جام جهانی بپردازد. من همچنین می خواهم از تلاش های روابط بین الملل این باشگاه بویژه فدراسیون فوتبال تشکر کنم. این به بهای دادرسی اتفاق افتاد و در رابطه با آقای چاک و آقای گابریل فرناندو ، آنها همچنین فرمهایی را که ما تکمیل کرده بودیم به ما ارسال کردند و به فیفا فرستادند تا کارها انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا