ورزشی

شکست ۳ فرنگی کار ایران در نیمه نهایی قهرمانی نوجوانان جهان

در دومین رقابت 5 رده مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان محمدرضا غلامی به فینال راه یافت و 3 نماینده دیگر ایران با شکست در نیمه نهایی از راهیابی به فینال بازماندند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، امروز (سه شنبه) در شهر رم ایتالیا از ساعت 14 دومین دوره مسابقات پنج گانه کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان در حال برگزاری است.

در پایان مسابقات مقدماتی محمدرضا غلامی نفر دوم پنجگانه تا وزن 51 کیلوگرم فینال را به دست آورد و پیام احمدی در وزن 45 کیلوگرم، ابوالفضل میرشکار در وزن 60 کیلوگرم و حمیدرضا کشتکار در وزن 92 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.

پیام احمدی در دور نخست وزن 45 کیلوگرم با نتیجه 10 بر 2 مقابل نیرج پاتل از هند به برتری رسید. وی در دور بعد و یک چهارم نهایی با نتیجه 4 بر 3 عمر تانیتیماک اولو از قرقیزستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله مقابل یوهان پوکووا از اوکراین با نتیجه 9 بر 7 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 51 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، محمد غلامی در دور دوم روان بکیموف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر 7 شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مانیش از هند را با نتیجه 11 بر 1 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. غلامی در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر از مرز علی سومبل از ترکیه گذشت و راهی فینال شد.

در وزن 60 کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر هوبرت ویسوکزنسی از لهستان را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مقابل آوتاندیل مامالادزه از گرجستان به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. میرشکار در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر موکول چاهان از هند را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گاسپار ترتاریان از ارمنستان با نتیجه 5 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رفت.

در وزن 71 کیلوگرم محمد مرادی در دور نخست مقابل آرارات واردرسیان از ارمنستان با نتیجه 12 بر 3 شکست خورد و با شکست این کشتی گیر ارمنی در دیدار نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت.

در دسته منهای 92 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول، حمیدرضا کشتکار در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر لوکمان گل از ترکیه را شکست داد. وی در دور سوم و یک چهارم نهایی راماندیپ از هند را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. کشتکار در این مرحله مقابل گور آیوازیان از گرجستان با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

مسابقات نهایی و رده بندی اوزان فوق فردا (چهارشنبه) ساعت 2:30 به وقت ایران برگزار می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا