ورزشی

شکوری: نایب قهرمانی آسیا ناکامی است یا برکناری سرمربی در هفته های ابتدایی لیگ؟

به گزارش یک خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ ابراهیم شکوری در مورد اعتراض اخیر برخی از مربیان لیگ برتر و اعتقاد آنها به حمایت از سازمان لیگ پرسپولیس در برنامه ریزی مسابقات گفت: در بیانیه خود ما اطلاعات لازم را به مردم دادیم و جو ایجاد شده را متوجه نمی شوم. در این موارد ما منطقی که فکر می کنیم نمی بینیم. باشگاه پرسپولیس به عنوان نماینده و پرچمدار ایران در فینال لیگ قهرمانان شرکت کرد و این افتخاری برای هواداران و کشورمان است.

وی افزود: “من نمی دانم چرا باید به ما حمله شود؟” ما به عنوان نماینده ایران و با توجه به همه تیم ها و هواداران آنها در فینال لیگ قهرمانان حضور یافتیم. طبیعی است که نمی توانیم همزمان در فینال 29 آذر شرکت کنیم و در لیگ برتر به مصاف سپاهان یا تیم های دیگر برویم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در گذشته همه این موارد برای تیم های دیگر اتفاق افتاده است و مسابقات زیادی لغو شده است. شاید اگر پرسپولیس در 2-3 سال گذشته واقعاً در فینال لیگ آسیا و سایر مسابقات شرکت نمی کرد ، احتمال ایران 2 + 2 نبود و کمتر بود. ما ثابت کردیم که پرچمدار فوتبال ایران در آسیا هستیم و اکنون مطابق برنامه ریزی های سازمان لیگ هستیم. من تعجب می کنم که چرا این حمله به ما ضربه زد.

شکوری ادامه داد: “بعضی از دوستان در یک مقطع گفتند که پرسپولیس ابتدا باید بازی های عقب مانده خود را انجام دهد و سپس در مسابقات دیگر شرکت کند.” ما گوش دادیم ، اما حالا که بازی ها را برگزار می کنیم ، آنها می گویند چرا این بازی ها را برگزار می کنیم. من فکر می کنم این دوستان باید بنشینند و به یک هدف مشترک برسند و سپس صحبت کنند. تیم ما آنقدر قدرت دارد که طبق برنامه اعلام شده بازی کند.

وی در مورد شکایت مداوم تیم ها از برنامه ریزی سازمان لیگ توضیح داد: واقعیت این است که این موضوع برای ما نیز مطرح است. برنامه لیگ چه ارتباطی با پرسپولیس دارد؟ آیا تنها مقصر ما بودیم که به فینال لیگ قهرمانان راه یافتیم؟ اگر این گناه است ، تیم های دیگر باید فکر کنند که راه پرسپولیس را نروند ، زیرا به آنها حمله غیرمنطقی می شود ، که این در شأن فوتبال و ورزش ایران نیست. تیم ما بازی های خود را افزایش داده اما اعتراضی ندارد. ما برخی بازی ها را دنبال نمی کنیم که دلیل انصراف آنها را نمی دانیم زیرا مطیع سازمان لیگ هستیم.

معاون اجرایی پرسپولیس گفت: یکی از تیم ها گفت از آنجا که پرسپولیس در فینال گل نزد ، می خواهند جو را علیه آن تیم رقم بزنند. من نمی دانم که چهار قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و دو حضور در فینال لیگ قهرمانان در سه سال نتیجه است یا اینکه ما هر سال هفته های اول مربیگری را تغییر می دهیم و به نتایج دلخواه هواداران نمی رسیم؟ بعد از این گفتگو ، دوستان ، معنی آنها را برای چند روز تجزیه و تحلیل کردیم.

شکوری افزود: ما سعی می کنیم بدون صحبت و برهم زدن جو در آرامش به کار خود ادامه دهیم ، اما این بیانیه هر روز منتشر می شود. به نظر می رسد که دوستان احتمالاً شکست خود را توجیه می کنند. یک سازمان لیگ سازمانی دارد که اعضای آن همه باشگاه هستند. سازوکار منطقی وجود ممکن است این باشد که ما بیشترین ضرر را می خوریم و اعتراض می کنیم ، اما این مسائل را شیپور نمی کنیم و سعی می کنیم فوتبال خود را در زمین بازی کنیم و با مشکلات تیم خود مقابله کنیم.

وی ادامه داد: “ما می دانیم که چرا همه اینها در مورد تیم ما صحبت می کنند ، اما من از دوستانم می خواهم که به تیم خودشان توجه کنند و بهتر است که به مسائل دیگر نپردازند.

نایب رئیس باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با رادیو ورزش در مورد آخرین وضعیت پرداخت ماریو بودیمیر گفت: ما در حال بررسی نحوه انجام این کار هستیم اما بودیمیر رای نهایی را گرفت و این مبلغ باید پرداخت شود. امیدوارم بتوانیم طوری عمل کنیم که تیم به مشکل برنخورد. در صورت وجود خبر جدید به شما اطلاع خواهیم داد.

258 41

دکمه بازگشت به بالا