ورزشی

صعود خانزاده و زینعلی به نیمه نهایی/برنامه مبارزه ۷ نماینده ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهرداد خانزاده و محمد رسولی پس از مسابقات جهانی موی تای با حضور نزدیک به 800 ورزشکار از 100 کشور جهان به میزبانی امارات با پیروزی رقبای خود به مرحله نیمه نهایی بازگشتند.

خانزاده در وزن 54 کیلوگرم رده سنی امید با پیروزی مقابل صبحی یحیی از مراکش به مرحله یک چهارم نهایی رسید. وی در دور اول حریفی از تایلند را شکست داد. مسعود عبدالملکی در وزن 63.5 کیلوگرم که در اولین مبارزه ترکمنستان را شکست داد، استرالیا را شکست داد و راهی دور سوم شد.

در آخرین مبارزه امروز علیرضا زینلی در وزن 86 کیلوگرم امیدا موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی “مارسلا زومباتی” از بلغارستان را در دور سوم حذف کند و راهی نیمه نهایی شود. او در اولین مبارزه حریفی از سوئد را شکست داد.

در پیکارهای امروز محمد رسولی، نادیا اعتماد مقدم، زهرا قهرمانی، فاطمه یاوری و فائزه فالی موی تای‌کاران بودند که مغلوب حریفان خود شدند.

برنامه روز چهارم:

فردا سه شنبه 19 خرداد و چهارمین روز این رقابت ها هفت نماینده دیگر کشورمان وارد رینگ می شوند. در وزن 51 کیلوگرم یاسر پرمهر در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف «حسین الدبی» از عراق می رود.

آرمیتا سلیمانی در مرحله یک چهارم نهایی وزن منهای 54 کیلوگرم زیر 23 سال به مصاف «فاطما فائز» از مصر خواهد رفت. در وزن 57 کیلوگرم زیر 23 سال، آناهیتا صادقی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بلا اومایاما از مراکش می رود. رامین علیزاده در وزن 81 کیلوگرم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مصطفی التکریتی از عراق می رود.

در مرحله یک چهارم نهایی وزن 86 کیلوگرم صابر سعیدی با فلسطینی به مصاف صالح دیرباز می رود. در وزن 91 کیلوگرم علیرضا کردآبادی کاپیتان تیم ملی کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کایریت بیک ژارکیف قزاقستانی می رود. و در وزن 91+ کیلوگرم بزرگسالان بهنام صفری در مرحله یک چهارم نهایی از «هادی بهجت» از لبنان پیشی گرفت.

دکمه بازگشت به بالا