ورزشی

صعود هشت تیم به مرحله دوم سوپر لیگ جودو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو ، سومین دوره مسابقات سوپرلیگ جودو باشگاه های کشور با عنوان جام پیشکسوتان سلامت صبح امروز چهارشنبه 20 اسفند با حضور 16 تیم ها در چهار گروه دور چهره های مقدماتی هشت تیم واجد شرایط مرحله دوم مشخص شده شذ.

از گروه اول تیم های تندر دفاعی سمنان من تخته جودو البرز راه طولانی را طی کرده و تیم های الکتریک تهران ، تخته جودو همدان و چناران از دور رقابت ها کنار کشیدند. تیم های تارخان نوشهر و نفت مسجد سلیمان نیز از گروه دوم صعود کردند. در این گروه تخته جودوی آذربایجان غربی و قم نیز فاصله زیادی دارند مسابقات آنها کنار رفتند.

از گروه سوم دو تیم تخته جودو شهرری و قم مجاز به شرکت در دور دوم بودند تخته سید آباد جودو از مسابقات انصراف داد. تیم های دلپذیر مشهد و تخته جودوی اصفهان از گروه چهارم و خوشگوار مشهد ، شاهین تهران و شهید نیز صعود کرد شیخ الاسلام چالوس کنار رفت.

برهمن اساس هشت تیم برتر رعد دفاع سمنان ، تخته جودو در استان البرز ، تارخان نوشهر ، نفت مسجد سلیمان ، خانه جودو شهرری ، تخته جودو از استان قم ، خوشگوار از مشهد و هیئت جودو از استان اصفهان فردا پنجشنبه ، روز دوم در مرحله یک چهارم نهایی و فردا شب با مسابقات به مصاف هم می روند نصف و پرونده نهایی این مسابقات بسته خواهد شد

دکمه بازگشت به بالا