ورزشی

صعود ۲ کشتی‌گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت بلغارستان

به گزارش شفاف ، مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از 19 تا 22 آوریل در پلوودیو بلغارستان برگزار می شود و نتایج نمایندگان ایران در صبح روز اول این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی رومی یونان:
در وزن 63 وزن ، آرمین محب ثابت در دور نخست مقابل ویچف بلغاری با نتیجه 5-3 شکست خورد و باید در آخرین مسابقه منتظر حریف خود بماند تا فرصتی برای ادامه کار در گروه بازنده ها بدست آورد.
با وزن 72 کیلوگرم ، علی ارسلان در دور دوم پس از استراحت در دور اول برابر بشار ترکیه با نتیجه 8-0 پیروز شد و در دور بعدی ، در مرحله نیمه نهایی ، با برنده مبارزه ماکسیموویچ صربستان و نوربوسینوف از روبرو می شود قزاقستان

کشتی آزاد:
در وزن 79 کیلوگرم حمیدرز ، زرین پیکار پس از استراحت در دور نخست ، در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر عبدی گبار از قزاقستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرحله با ساكایف از قزاقستان می جنگد.

قرعه کشی دو نماینده دیگر ایران برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

کشتی رومی یونان:
با 87 کیلوگرم وزن ، مهدی فلاح در دور اول استراحت می کند و در مرحله بعدی به مصاف آواندان از ونزوئلا می رود. در این وزن 14 کشتی گیر حضور دارند.

کشتی آزاد:
در وزن 74 کیلوگرم که 15 نفر در آن شرکت داشتند ، جمال عبادی در دور اول به مصافکوف قزاقستان می رود و در صورت شکست این حریف در دور دوم ، با برنده مسابقه کشتی گامکرلیزه از گرجستان و زاکارایف از اوکراین روبرو می شود .

دکمه بازگشت به بالا