عمومی

ضرورت استمرار حرکت‌های انقلابی برای تداوم و ماندگاری نظام اسلامی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز جمعه در همایش ائمه جماعات آذربایجان شرقی اظهار داشت: تداوم انقلاب به این معناست که اهداف انقلاب و همه نیازهای امروز و فردا را در نظر داشته باشیم که ما را به سمتی سوق دهد. آن اهداف.” نیازها را برآورده کند.

وی با تاکید بر اینکه اهداف انقلاب پیشرفت کشور، عدالت اجتماعی، اقتدار و تشکیل جامعه اسلامی و دستیابی به تمدن نوین اسلامی است، گفت: برای تداوم انقلاب باید ببینیم چه چیزی لازم است. به این اهداف دست یابید و آن کارها را انجام دهید.”

امام جمعه تبریز گفت: نهضت ها و انقلاب هایی را در دنیا می شناسیم که در ابتدا خوب شروع شدند و قدم های مهمی برداشتند اما به پیروزی نرسیدند.

وی افزود: اعضای نهضت و انقلابیون اعم از رهبران، پیروان و افراد به دلایلی مانند خستگی، یأس، ترس و تفریح ​​دست از بازی های مادی و نزاع های درونی برداشتند و حرکتشان با شکست مواجه شد. به همین دلیل باید توجه داشت که تداوم رمز موفقیت هر حرکتی است.

مسلمین هیئت الاسلام و آل هاشم ادامه داد: برنامه برپایی سفره رسمی قبل از نماز جمعه در کشور برای نماز جمعه تبریز سرنوشت ساز بود و در ماه های اخیر با همراهی استانداران و فرمانداران با حضور مسئولان استانی. آنها به طور مستقیم مشکلات خود را از مدیران اجرایی نظارت می کنند.

امام جمعه تبریز روز جمعه با بیان اینکه در استانداری آذربایجان شرقی کارهای فوق العاده ای انجام شده است، گفت: ارتباط و رایزنی با سفرا و سرکنسول های کشورهای همسایه و حضور و رصد مسائل اقتصادی در کشورهای همسایه، بازرسی از کارخانجات و مراکز اقتصادی. و حضور میدانی در مسائل مختلف و از جمله محله های مختلف است.

دکمه بازگشت به بالا