عمومی

طرح جامع فرودگاه رامسر تصویب شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین سعدالهه وطنخواه ، در بازدید یکشنبه شب از فرودگاه رامسر ، وی اظهار داشت: برنامه توسعه و مدیریت باند جدید فرودگاه رامسر عملیاتی شده است.

وی افزود: موانع موجود در حوالی باند فرودگاه رامسر باعث عدم استفاده صحیح از باند فرودگاه جدید رامسر و با اقدامات و نظارت مستمر ، رفع موانع بین بین بخشی و بین سازمانی ، ظرفیت اسمی و باند فرودگاه رامسر برای استفاده از خدمات پرواز و پرواز است.

وی افزود: “باند جدید بتونی ساخته شده است. در هفت ماه گذشته ، استاندار مازندران و فرماندار رامسر برخی موانع را برطرف کرده اند ، اما برخی موانع هنوز وجود دارد.”

مدیرعامل فرودگاه مازندران با بیان اینکه رفع موانع در پرواز جلب توجه می کند پرتاب وی گفت: “طرح جامع فرودگاه رامسر سال گذشته تصویب شد و در حال بررسی است و برای اعلان آماده است. با اجرای آن و راه‌اندازی پروازهای با ظرفیت متوسط ​​باریک ، این ترمینال نیاز به توسعه و توسعه دارد.” اپرون و ساختمانهای جانبی وجود دارد که در آن برنامه های توسعه آغاز می شود.

وطنخواه افزود: با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر ، پروازها با توجه به تقاضا و ظرفیت پرواز توسط خطوط هوایی انجام می شود و با شرایط فعلی مسیرهای پرواز به پنج شهر در شیراز ، اهواز ، مشهد ، کیش و اصفهان وجود خواهد داشت و تعداد هواپیماها نیز خواهد بود. افزایش دادن. ” طول هفته چهار برابر خواهد شد.

وی گفت: مجتمع فدک در آستانه باند جدید فرودگاه رامسر است و طول باند را تحت تأثیر قرار داده است. ملی ، ما در مسیر صحیح هستیم تا از فرودگاه باند فرودگاه رامسر استفاده کنیم.

وطنخواه افزود: فرودگاه های کشور از بین می روند ، اما با توجه به تعهدات اجتماعی که داریم ، برای بهتر خدمت به مردم تلاش خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: رامسر چشم دارد پرتاب گردشگران زیبا هستند ، خاطرنشان کرد: برای برقراری پروازها به خارج از کشور ، باید وضعیت تقاضا بررسی شود و استاندار مازندران باید مطابق با آن مرز هوایی و پروازهای خارجی را دریافت کند.

وی گفت: روند توسعه فرودگاه رامسر در یک افق 15 ساله است که شامل ساختمان ترمینال ، ساختمان آتش نشانی ، عمرانی اپرون این ساختمان جدید و بخشی از ساختمانهای محافظ است.

دکمه بازگشت به بالا