ورزشی

عباسعلی زیر تیغ جراحی می‌رود/ شاهکار پزشک ایرانی در المپیک توکیو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حمیده عباسعلی یکی از امیدهای ورزش ایران برای کسب مدال در المپیک 32 بود ، زمانی که در یکی از مهمترین مبارزات و سرنوشت سازش از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد اما انتظارات را برآورده نکرد. به

این عضو تیم کاراته بانوان ایران در شرایطی به توکیو رفت که برای رسیدن به این مسابقات تمرینات و مشکلات زیادی را متحمل شد زیرا چند ماه پیش پای زخمی را در تیغ جراحان آلمانی گذاشت اما بار دیگر در مجروح شد. همان منطقه

عمل عباسعلی توسط پزشکان آلمانی انجام شد و هزینه آن حدود 35000 یورو برای ورزش ایران بود.این عمل و هزینه ها برای کاراته ایران ثمربخش نبود ، بنابراین او دوباره رباط را پاره کرد.

کاراته کا برای جراحی در آلمان رفت ، اما تعداد زیادی از ورزشکاران تحت شرایط مشابه توسط پزشک ایرانی تحت عمل جراحی قرار گرفتند و المپیک را بدون هیچ مشکلی به پایان رساندند.

عباسعلی زیر تیغ می رود / شاهکار یک پزشک ایرانی در المپیک توکیو

سه نفر از اعضای تیم کشتی ایران و چهار نفر از اعضای تیم بسکتبال ، دکتر سهراب کیهانی به دلیل مصدومیت مشابه تحت عمل جراحی قرار گرفتند و بدون هیچ مشکلی در بازی های المپیک شرکت کردند. نایب قهرمان المپیک حسن یزدانی یکی از این ورزشکاران بود که توسط پزشک ایرانی تحت عمل جراحی قرار گرفت و بدون هیچ مشکلی مبارزات خود را رهبری کرد.

پس از اتفاقی که برای حمید عباسعلی در المپیک رخ داد ، فدراسیون کاراته اکنون تصمیم گرفت عملیات کیهانی را دوباره به عباسعلی واگذار کند. کیهانی قرار است روز یکشنبه پای این عضو تیم کاراته ایران را عمل کند تا بتواند بعد از بهبودی خود را برای رویدادهای بعدی آماده کند.

دکمه بازگشت به بالا