اقتصادی

عصبانیت یزدانی از رمضانپور و دقت کوربانوف روس به مسابقه ابراهیمی

کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در جریان کشتی نماینده 61 کیلوگرم کشورمان سرمربی بانک شهر برای دقایقی از عملکرد شاگردش شاکی شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، پس از شروع مسابقات حضور تماشاگران در سالن با افزایش چشمگیری همراه بود.*در وزن ۶۱ کیلوگرم در حالی که در تایم نخست رمضانپور با حساب ۳ بر یک از حریف قزاقستانی خود عقب بود تماشاگران با شورو هیجان خاص و با شعار ایرانی با غیرت به او انگیزه دادند تا بتواند نتیجه را جبران کند. این کشتی گیر در یک فعل و انفعال توانست در یک دقیقه مانده به پایان حساب کار را ۳ بر ۳ کند، اما در کمال تعجب نتوانست حریف را خاک‌ کند تا با اعتراض شدید رضا یزدانی نسبت به عملکرد ضعیف این کشتی گیر همراه باشد البته در ادامه مربیان قزاقستان نسبت به ۲ امتیازی که آزادکاران ایرانی داده شد اعتراض کردند و در پایان و پس از دیدن چند باره صحنه اعتراض در نهایت یک امتیاز به رمضانپور دادند و یک اخطار هم به حریف قزاق تا در خاک نماینده ایران بنشیند.*پس از بُرد ۶ بر ۳ رمضانپور مقابل کایرات قزاقی که با نخستین پیروزی بانک شهر همراه بود تماشاگران حاضر در سالن با شعار ایرانی با غیرت صحنه‌های احساسی در سالن ایجاد کردند.*در وزن ۶۵ کیلوگرم و در حالی که عبدالمجید کودیف روس برای نماینده ایران مسابقه می‌داد سرمربی تیم روسیه که در تشک دیگر شاگردانش با هندوستان مسابقه می‌دادند شروع به دیدن کشتی او کرد تا یکی از اتفاقات جالب توجه این دوره از رقابت‌ها رقم بخورد. پس از برتری قاطع او تماشاگران مبادرت به تشویق وی کردند.
عصبانیت یزدانی از رمضانپور و دقت کوربانوف روس به مسابقه ابراهیمی*در هنگام مسابقه ارسلان باگایف روس با حریف هندی خود در وزن ۸۶ کیلوگرم که با برتری قاطع ۱۰ بر صفر او همراه بود، در لحظاتی از مسابقه نگاه و توجه کادرفنی بانک شهر به سمت او معطوف بود تا حریف یزدانی در مسابقه فینال را بهتر مورد آنالیز خود قرار دهند.
*پیش از شروع مسابقه امیرحسین کاووسی با حریف قزاق برای لحظاتی تماشاگران سرمربی تیم بانک شهر رضا یزدانی را تشویق کردند، اما در کمال تعجب هیچ احساسی نسبت به تشویق تماشاگران از خود نشان نداد.* کوربانوف روس که کشتی خود را پیروز شده بود با دقت زیادی مسابقه ابراهیمی را تماشا می‌کرد تا حریف احتمالی خود در فینال را بهتر بشناسد.*در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیر رضا معصومی که توانست عمر قزاق را ۱۰ بر صفر از پیش رو بردارد در داخل سالن و همچنین سالن وارم آپ با تشویق فراوانی از سوی تماشاگران و کادرفنی بانک شهر مواجه شد. انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا