اقتصادی

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شهرکرد مدیر برتر مراکز رشد شد

در راستای همکاری با صندوق پژوهش دانشگاه آزاد؛ معاون دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد اعلام کرد که عضو هیئت علمی این دانشگاه با توجه به مشارکت فراوان شرکت‌ها و هسته‌های استان چهارمحال و بختیاری در فراخوان‌های صندوق به عنوان مدیر برتر مرکز رشد معرفی و تجلیل شد. فرشید خیری معاون پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا اعلام کرد که همزمان با چهل و چهارمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی و دومین سالگرد تأسیس صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از مدیران بدنه دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ها که بیشترین همکاری‌ها را در پیشبرد مأموریت‌های صندوق داشتند، قدردانی شد.
وی اضافه کرد: مرضیه گرامی عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با توجه به مشارکت فراوان شرکت‌ها و هسته‌های استان چهارمحال و بختیاری در فراخوان‌های صندوق و برگزاری کارگاه دانش‌بنیان و تعاملات سازنده برای جذب منابع مالی صندوق به عنوان مدیر برتر مرکز رشد معرفی و تجلیل شد.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد مدیر برتر مرکز رشد شد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد عنوان کرد: صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یک نهاد مالی قوی برای هرگونه فعالیت دانش‌بنیان اصولی در بهمن سال ۹۹ با ۳۷۴ میلیارد تومان سرمایه ثبتی افتتاح شد که اکنون نخستین و بزرگ‌ترین صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی کشور به لحاظ قدرت سرمایه محسوب می‌شود.
خیری بیان کرد: در نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر طهرانچی و سایر مسئولان ارشد دانشگاه برگزار شد از عسکری غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و هفت نفر از همراهان و مدیران بدنه دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ها تجلیل شد. انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا