ورزشی

علیپور: چرا بازیکنان ایرانی در این شرایط اقتصادی باید در فشار باشند؟

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز ، علی علیپور پس از جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: گفتگوی دوستانه ای داشتیم و از مدیر اخلاص و صمیمیت مدیر باشگاه تشکر می کنم. سیستمی که باشگاه می خواهد با آن بازیکنان به جلو حرکت کند مشخص شده است و این ارزش جهانی را دارد. مدیران باشگاه نظرات خود را اعلام کردند و من و وکیل من نیز نظرات خود را بیان کردیم. این موضوع در جلسه هیئت مدیره باشگاه مورد بحث قرار خواهد گرفت و به باشگاه اطلاع داده خواهد شد.

وی در واکنش به شایعات پیشنهادش به پرسپولیس برای تمدید قرارداد خود گفت: “من نمی خواهم وارد اختلاف قانونی شوم.” گفتگوی دوستانه خوبی انجام شد و همه چیز مشخص بود. دیگر تردیدی نیست. من با همه شرایط شش سال در تخت جمشید بودم و همه اسناد مالی در رسانه ها منتشر شد. بازیکنان به ایران می آیند و می روند ، که من آن را محکوم نمی کنم ، اما ما همیشه می گوییم که این اشتباه بوده است. با این کار بازیکن می تواند شکایت کند و دو برابر پول دریافت کند.

مهاجم پرسپولیس افزود: من با خودم کاری ندارم زیرا کلاسهای باشگاه پرسپولیس را ترک نمی کنم. من مدیون این هواداران هستم و کمک زیادی به کمک باشگاه پرسپولیس ، هواداران ، مربیان و بازیکنان شد. هنوز هم باید به بازیکنان ایرانی توجه شود. چرا بازیکنان دیگر می آیند و می روند ، شکایت می کنند و دو برابر پول می گیرند؟ چرا بازیکنان ایرانی باید در این شرایط اقتصادی تحت فشار باشند؟

علیپور در پاسخ به این سوال که آیا او در پرسپولیس می ماند یا خیر ، تصریح کرد: این سوال به باشگاه بستگی دارد. باشگاه پرسپولیس نظرات خود را داده و شرایط خاص خود را دارد. من با وکیلم صحبت کردم و باشگاه به شما اطلاع خواهد داد.

وی در اظهار نظری روزنامه نگاری گفت: “من کاری با حاشیه ها ندارم.” من شش سال در پرسپولیس هستم و اگر بمانم هفت سال می شود.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه 10 میلیارد تومان به این باشگاه پیشنهاد شده است ، گفت: آیا شماره دقیق را دارید؟ شنیده اید که اگر صحت داشته باشد ، باشگاه باید همه چیز را با سند روشن کند و بگوید.

علیپور گفت یکی از بازیکنانی که فصل گذشته یک میلیارد و نیم تومان دریافت کرده است ، یک قرارداد دو و نیم میلیارد تومانی با پرسپولیس امضا کرده است:

256 251

دکمه بازگشت به بالا