ورزشی

عکس| جای حسن یزدانی کنار نابغه خالی بود

آفتاب‌‌نیوز :

کمپ تیم‌های ملی روز گذشته یک روز خاص را سپری کرد. عبدالله موحد، اسطوره کشتی ایران و دارای ۶ مدال طلای جهان و المپیک که به تازگی از آمریکا بازگشته، در جمع ملی پوشان کشتی آزاد و فرنگی حاضر شد و از بخش‌های مختلف کمپ تیم‌های ملی بازدید کرد.

یکی از موضوعاتی که به وضوع در چهره ملی پوشان کشتی مشهود بود، شور و شعف آن‌ها از دیدن یکی از قهرمانان بزرگ جهان بود که در سن ۸۳ سالگی در اردوی آن‌ها حاضر شده بود.

موحد بار‌ها مورد تشویق ملی پوشان کشتی قرار گرفت و کشتی‌گیران، احترام به جایگاه پیشکسوتان را به خوبی ادا کردند.

اما از حواشی دیگر اینکه اکثر کشتی‌گیران به دنبال گرفتن عکس یادگاری با عبدالله موحد بودند که این موضوع نشان از محبوبیت بالای یکی از اسطوره‌های کشتی ایران در بین ملی پوشان داشت.

البته جای حسن یزدانی قهرمان ۹ مداله کشتی ایران که به دلیل مصدومیت در اردو‌ها حضور ندارد، بسیار خالی بود. شاید حضور او در کمپ و قرار گرفتن حسن یزدانی با عبدالله موحد در یک قاب می‌توانست برای خیلی از اهالی کشتی جذاب باشد.

عکس| جای حسن یزدانی کنار نابعه خالی بود

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا