ورزشی

عکس| واکنش بیرانوند به حواشی دربی

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ روز گذشته نیز پس از اینکه پرسپولیس در دربی پیروزی را با تساوی در دقایق پایانی عوض کرد، بسیاری از هواداران پرسپولیس از برخی بازیکنان تیم محبوبشان بسیار خشمگین بودند. این اتفاق بیشتر از همه متوجه علی نعمتی شد که در وقت‌های اضافه نیمه دوم با تکلی عجولانه، به استقلال پنالتی داد.

حال علیرضا بیرانوند که روز گذشته به عنوان کاپیتان پرسپولیس وارد زمین شد در استوری اینستاگرامش نوشت: “خیلی‌ها منتظر نشستن تا عدم موفقیت پرسپولیس رو ببینن. هوادارای عزیز پرسپولیس شما که انقدر خوبید شما که انقدر با معرفت هستید با توهین و فشار آوردن به بازیکن خودمون فقط باعث شادی دشمنان پرسپولیس می‌شید. شما همه جوره کنار ما هستید و ما به تمام وجود اینو حس می‌کنیم. هر بازیکنی ممکنه روز خوب یا بد داشته باشه تو روز بد به شما خوبان نیاز داره تا با انرژی که میدین بتونه جبران کنه. هنوز راه طولانی مونده و شک ندارم با حمایت شما از تیم میتونیم روزهای قشنگی رو برای پرسپولیس رقم بزنیم‌.”

1967070

257 251

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا