عمومی

فرهنگ حمایت از محصولات بومی ورامین توسط مسئولین نهادینه شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام سید محسن محمودی با بیان اینکه امروز ما به دلیل وضعیت قرمز در کرونا نتوانسته ایم نماز جمعه را انجام دهیم ، در آنچه که او به عنوان “پیام جمعه” ارائه داده است ، گفت: “امروز یک روز دعوا است ، این یک روز عالی است. “” و تبریک به یک اتفاق سرنوشت ساز در تاریخ اسلام ، مبارکه یک واقعه مهم است که می توان گفت یکی از مهمترین اسناد حقانیت پیامبر و اهل بیت است و کدام آیه 61 سوره آل عمران به این واقعه بی نظیر اشاره دارد.

محموديج اضافه كرد: وقتي آيه نازل شد ، آنها دعا كردند كه خداوند شامل رحمت خدا شود دروغگو این موضوع بسیار مورد بحث است ، اما آنچه که من می گویم این است که خداوند از آن برای اثبات حقانیت پیامبر و اسلام استفاده کرده است ، و حضرت علی (ع) را به عنوان جانشین پیامبر معرفی کرده و به کسانی که هادی زهرا ، امام حسن و امام حسین حاضر هستند معرفی کرد. و او غایب را نشان داد و در حقیقت وضعیت و اندازه پنج عضو العببه را در جهان ارائه داد.

وی با اشاره به اینکه باغ نوآوری ورامین هفته گذشته افتتاح شد ، اظهار داشت: “من به جوانان نخبه ، خلاق و با استعداد ورامین تبریک می گویم که توانسته اند توانایی خود را ثابت کنند که جوانان ورامین می توانند در کشور خلاق و خلاق باشند.” خط در این زمینه چهره های تأثیرگذاری و خوبی وجود دارد که باید بخشی از پیشرفت های علمی و اجتماعی شوند. همچنین می خواهم از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که یکی از فرزندان این کشور پاک است تشکر کنم و به ورامین توجه زیادی به این حوزه می کند ، بنابراین ما می خواهیم این پرونده به طور جدی ادامه یابد.

امام جمعه وارامینوف امام جمعه 26 خرداد ، سالروز بازگشت باشکوه آزاد شده به میهن اسلامی را ذکر کرد و گفت: “در این روز به همه آزادگان تبریک می گویم.

در هنگام عزاداری محرم باید اصول بهداشتی رعایت شود

در مورد محرم و بزرگداشت شهادت امام حسین (ع)ع) وی گفت: محرم و عزاداری شهدا باید جشن گرفته شود. حرم ها را نمی توان بست زیرا پناهگاه و عزاداری امام حسین معنوی است. ما تاج را گرفتیم ، در این مورد نیز گرفتیم چشم باید بگوییم که اولا ، اسلام توصیه به حفظ سلامتی می کند و ثانیا ، اگر ما رعایت نکنیم و دیگران بیمار شوند زیرا آنها ما را رعایت نمی کنند ، چنین حقی مردم روی گردن شما خواهد ماند.

خطیب جمعه ورامین اظهار داشت: “مسئله جهش در تولید همچنان مهم است. ما باید به طور مداوم به این شعار توجه کنیم. اولا باید اعتقاد داشته باشیم که می توانیم و می توانیم به این موضوع دست یابیم. من من من می گویم حتی امروز تکرار می کنم که آیا در هشت سال دفاع مقدس ، مسئولان پشت میزها ، در اتاقهای مطالعه یا کف میدان بودند. نیرد آنها مایل بودند و باید امروز به دلیل جهش تولید با پشت خود باشند شما بنشین سازگار نیست ، برخی افراد از Corona به عنوان بهانه استفاده کرده اند ، بله ، مراقبت از خود لازم است ، اما مسئول باید این مسئولیت را بپذیرد از همه مهمتر اگر او مسئول محافظت از زندگی خود در برابر عامه مردم است و نمی تواند از آن خارج شود ، باید سنگر را به شخص دیگری واگذار کند. مأموران باید از میزها دور نگه داشته شوند. آنها باید راه را باز کنند ، و این قابل قبول نیست که یک تولید کننده نتواند با برخی از مقامات ملاقات کند. به آرامی

دولت باید فرهنگ حمایت از محصولات بومی ورامین را نهادینه کند

محمودی با تأکید بر اینکه مسئولان از فرهنگ حمایت از محصولات محلی ورامین توسط مسئولان حمایت می کنند ، گفت: “این شهر در شهرهای صنعتی ورامین بسیار خوب است. . شهروندان باید از محصولات با ارزش شهر آگاه باشند و از آنها بهره مند شوند.امیدواریم که مسئولان اقدامات لازم را انجام دهند. البته ما در زمینه مسائل اقتصادی مشکلاتی داریم که برخی از آنها مربوط به تحریم ها است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: بخش اصلی و بیش از 70 درصد مشکلات مربوط به مدیریت ناکارآمد برخی از مدیران است که باید در برابر خدا و ملت پاسخگو باشند ، اما آنچه که من تأکید می کنم باید به دلیل ناکارآمدی برخی از مدیران محتاط باشد. نظام اسلامی یک سیستم الهی است و رهبران عزیز کشتی انقلاب را به عنوان ناخدا تبدیل کرده اند. ما باید مراقب باشیم که این سیستم آسیب نبیند.

وی با اشاره به اتفاقاتی که در لبنان رخ داد ، گفت: آنچه در لبنان اتفاق افتاد ، توطئه شریر آمریکا و انگلیس و اسرائیل است که ده ها سال است که ادامه دارد ، با این تفاوت که در این لحظه این انفجار وحشتناک خسارات زیادی به بار آورده است. اما آنچه تجربه نشان داده پیروزی جبهه مقاومت در جبهه های مختلف است و ما امیدواریم که ، خدا را شکر ، لبنانی ها و فرمانده گرانبهای آنها موفق به پیروزی در برابر دشمنان خود شوند.

دکمه بازگشت به بالا