فلورنتینو پرس بعد از قهرمانی پانزدهم رئال چه گفت؟

فلورنتینو

رئیس باشگاه رئال مادرید از پانزدهمین قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است و تاکید کرد که قهرمانی در این رقابت بزرگ باوجود دو رقمی شدن رئال اصلا آسان نیست.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، رئال مادرید پانزدهمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفت. رئال در بازی پایانی با نتیجه دو بر صفر بوروسیا دورتموند را شکست داد تا یک شب خاص دیگر را برای هوادارانش رقم زند.

به نوشته مارکا، فلورنتینو پرس بعد از بازی گفت: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اصلا آسان نیست. لیگ قهرمانان یک رقابت سخت و شناخته شده است. هر چه انگیزه بیشتر باشد شانس قهرمانی هم بیشتر است. ما انگیزه قهرمانی در این رقابت را داریم. پیشرفت خواهیم کرد و  قهرمانی‌های دیگری را تجربه خواهیم کرد.

او درباره خداحافظی تونی کروس گفت: این بهترین پایان برای کروس بود. او در طول فصل نمایش خوبی داشت و با بهترین جام از رئال رفت. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه رئال مادرید است. درباره کورتوا هم بگویم که او بازی خوبی را در فینال به نمایش گذاشت و این همان چیزی است که از او انتظار داریم. او بهترین دروازه‌بان جهان است.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره گلزنی کارواخال و وینیسیوس گفت: همه بازیکنان به قهرمانی تیم کمک کردند. آنچه که مهم است تیم است. فضایی که در تیم وجود داشت باعث شد تا ما فصل خوبی را تجربه کنیم. ما یک خانواده بزرگ هستیم و این مهم‌ترین دلیل موفقیت رئال است.

پرس تکلیف مودریچ را مشخص کرد و گفت: او یکی از اسطوره‌های باشگاه رئال مادرید است. مودریچ قطعا فصل بعد هم در کنار ما خواهد بود.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره در آغوش گرفتن آنچلوتی بعد از بازی گفت: او بسیار خوشحال بود و من هم همینطور. ما مزیت‌های زیادی در کنار هم داریم و می‌توانیم به موفقیت خود ادامه دهیم. این سومین جامی است که با آنچلوتی تجربه می‌کنم.

فلورنتینو پرس درباره جذب ام باپه گفت: امروز روز رئال مادرید  است. این قهرمانی را به بازیکنانی که در تیم ما هستند تبریک می‌گویم نه به بازیکنانی که در تیم های دیگر هستند.  شما می‌توانید درباره هر بازیکنی سوال کنید اما من تنها درباره بازیکنانی صحبت می‌کنم که در تیم رئال هستند.

او در پایان درباره شانس وینیسیوس برای توپ طلا گفت: همه بازیکنان رئال شایسته توپ طلا هستند. من توپ طلا را به همه بازیکنان می‌دهم. بله وینیسیوس فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت و یکی از گزینه های اصلی کسب این جایزه است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا