ورزشی

فلیک: هاینکس با اختلاف بهترین مربی من بوده است

سرمربی بایرن مونیخ از ژوپ هاینكسس قدردانی كرد و او را به عنوان بهترین مربی كه تاكنون با او كار كرده است نامید.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز و اسپورت بیلد ، بایرن مونیخ بهترین دوره تاریخ خود را با ژوپ هینکس تجربه کرد و در سال 2013 قهرمان سه‌گانه شد.

سرمربی فعلی بایرن مونیخ ، هانس فلیک از ستایش هینک خبر داد و به مناسبت 75 سالگی این مربی بزرگ گفت: “هاینک بهترین مربی است که من تاکنون با آن کار کردم.” او با بازیکنان به طرز غافلگیرانه رفتار کرد و سبک خاص خود را داشت. من فکر می کنم سبک کار من بسیار شبیه به سبک هایک است.

سرمربی بایرن گفت: “به یاد دارم یک روز به تمرین آمدم و می خواستم تمرین کنم ، اما هینز با من تماس گرفت و گفت دیگر نیازی به تمرین امروز ندارم.” من به او گفتم که من برای تمرین آمده ام ، اما او گفت که از عملکرد من راضی است و من باید به خانه بروم و استراحت کنم. در ابتدا معنای این جنبش Hynek را نمی فهمیدم ، اما بعد او توضیح داد که او از کار من بسیار خوشحال است و به همین دلیل می خواستم به خودم پاداش دهم و دو روز استراحت کردم.

فلیک در پایان گفت: “چنین رفتاری از یک مربی در آن زمان رایج نبود ، اما این رفتار ویژه ای بود که هینک انجام داد و تأثیر بسیار خوبی بر من گذاشت.” این رفتار هنکس روی شخصیت من تأثیر گذاشت و او مربی خوبی بود.

بایرن مونیخ تحت نظارت فلیک به نتایج درخشانی دست یافته است ، به همین دلیل این باشگاه تصمیم به تمدید قرارداد این مربی گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا