عمومی

فولاد عقب‌تر از همه‌ – مجله تفریحی زیباروز

فولاد خوزستان هنوز قراردادی با جواد نکونام یا مربی دیگری برای لیگ برتر فصل آینده نهایی نکرده است ، برعکس ، رقبای مستقیم آنها تیم خود را با بازیکنان استیل تقویت می کنند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، فوتبال نکونام که با قهرمانی در جام حذفی فولاد را برای دومین سال پیاپی به سهمیه آسیا رساند ، در مصاحبه های روزهای پایانی فصل گذشته شرطی را برای ماندن در فولاد قائل شد اما سرنوشت حضور دائمی او در اهواز هنوز ناشناخته است از سوی دیگر ، در عین حال ، رقبای مستقیم این تیم یا بازیکنان این تیم را جذب می کنند یا می خواهند آنها را جذب کنند. پرسپولیس ، سپاهان ، استقلال و گل گهر مانند فصل گذشته به احتمال زیاد رقبای فولاد برای کسب سهمیه لیگ برتر هستند. تا کنون ، در زمانی که فولاد تمایلی به تعیین سرمربی نداشت ، گل گهر سیرجان محسن فروزان ، دروازه بان سرپرست فولاد را به خدمت گرفت. سپاهان همچنین با فرشاد احمدزاده ، بهترین بازیکن دو فصل اخیر فولاد به توافق رسیده است. گفته می شود استقلال همچنین در تلاش است تا زبیر نیکونفسه ، هافبک میانی و شیمبا ، مهاجم فولاد را به خدمت بگیرد. یحیی گل محمدی همچنین دو بازیکن فولاد را برای تقویت پرسپولیس در نظر گرفته است: عارف آغاسی که جانشین حسین کنعانی زادگان و محمد آبشک جایگزین احمد نوراللهی می شود.

فصل بعد فولاد از رقبای مستقیم خود عقب افتاده و یک دوره مهم پیش فصل را به تعویق انداخته و بازیکنان اصلی خود را از دست داده است. آجیل به رقبای مستقیم فولاد اضافه شد و فاصله بین تیم و چهار نامزد دیگر را بیشتر کرد. برای فولادی ها که دو هفته پیش بهترین روزهای خود را در جام حذفی کسب کردند ، اکنون زمان عدم قطعیت و اضطراب است.

البته هفته گذشته صحبت هایی بین حمیدرضا گرشاسبی ، مدیرعامل جدید فولاد و جواد نکونام آغاز شد و بعید است سرمربی فولاد به کار خود در این تیم ادامه دهد ، اما حداقل می توان گفت که وظیفه تبدیل شده است. برآورده کردن شرایط نکونام دشوارتر است. تیمی که می خواهد در مسابقات قهرمانی شرکت کند ، نباید زمان خود را در پیش فصل از دست بدهد. اهمیت این زمان در سرنوشت نهایی تیم به خوبی توسط پرسپولیس در پنج فصل گذشته نشان داده شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا