ورزشی

فکری: افرادی که باعث شدن من فحاشی کنم را نمی‌بخشم

به گزارش یک خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ محمود فکری بعد از بازی استقلال و مشایازی گفت: اول از همه از همه بازیکنان استقلال تشکر می کنم. در بازی های اول ، چون هنوز هماهنگی وجود ندارد ، باید 3 امتیاز بگیریم

وی افزود: پس از بازی سخت مقابل فولاد ، ما باید در بازی امروز برنده می شدیم. با توجه به بازی بسته حریف ، ایجاد موقعیت کمی دشوار بود اما در 15 دقیقه قسمت اول و دوم بازیکنان ما خوب کار کردند. در هر دو قسمت اول و دوم پنالتی هایی برای ما در نظر گرفته شد اما باید ببینیم کارشناسان داوری چه نظری دارند.

سرمربی استقلال گفت: اگر دقت می کردیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما مهم این است که باید 3 امتیاز اول را بگیریم.

فكری با ادعای اینكه بعد از بازی امشب در مورد فولاد بازی كردن گفت: “شما بازی امروز را دیدید كه ما جو خوبی برای تیم مهندسی ایجاد نكردیم. نباید این جو برای هم تیمی ایجاد می شد.” به آنها احترام نگذارید تا خدای نکرده کسی چیزی بگوید.

وی گفت: “ما نیز نباید این داستان ها را دنبال کنیم ، فوتبال یک ورزش عادلانه است و تحریک یا توهین به یکدیگر اصلاً عادلانه نیست.” من کسانی را که باعث شده اند با کلمات خود را بدنام کنم ، نمی بخشم. برخی از افراد می خواهند افراد را برای ضبط و پخش دیگران تحریک كنند. امیدوارم از شر این افراد خلاص شوم ، اما به خاطر آنچه گفتم و برای نگه داشتن مردم عذرخواهی می کنم.

256 251

دکمه بازگشت به بالا