ورزشی

فیفا اتفاقات دیدار جنجالی هلند

به گزارش شفاف به نقل از تایمز، رویارویی حساس هلند و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی از گوشه و کنار تماشاگر بود. حالا فدراسیون جهانی فیفا اعلام کرده که اتفاقات این مسابقه را به طور کامل بررسی خواهد کرد.

کمیسیون انضباطی فیفا تصمیم خود را درباره مقصران این دیدار پس از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر اعلام خواهد کرد. بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین به بدرفتاری از سوی بازیکنان و مربیان و همچنین به هم زدن نظم و امنیت در بازی متهم شده اند.

این دیدار در ورزشگاه لوسیل با نتیجه 4 بر 3 به سود آرژانتینی ها در ضربات پنالتی به پایان رسید. پس از پایان وقت دادگاه و وقت اضافه، این دیدار با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

این دیدار به دلیل کارت های زرد متعدد در کانون توجه قرار گرفت. امیلیانو مارتینز پس از پایان بازی از متئو لاهوز داور بازی انتقاد کرد و گفت: او 10 دقیقه وقت تلف شده را اعلام کرد زیرا می خواست بازی مساوی شود. درست است که او بدترین داور جام جهانی است.

لیونل مسی نیز با انتقاد از داور گفت: نمی توانم در مورد دادگاه صحبت کنم زیرا جریمه می شوم. متاسفانه در مورد لاهوز نمی توانم نظر بدهم. فکر می کنم فیفا باید تجدید نظر کند. برای چنین مسابقه ای نباید چنین داوری انتخاب شود. داور نتوانست انتظارات را برآورده کند.

دکمه بازگشت به بالا