ورزشی

قانون ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی باید برای همه تیم‌ها باشد/ هیچ تضمینی برای قهرمانی پرسپولیس وجود ندارد

طبق این گزارش شفافیحیی گل محمدی در مورد ادامه تمرین تیم های لیگ برتر و مسابقات گفت: “من مربی فوتبال هستم ، فکر نمی کنم جامعه فوتبال اندک باشد. بسته شدن فوتبال باعث شده من طی دو یا سه ماه گذشته بی خانمان بمانم. خیلی ها دوست داشتند فوتبال تعطیل شود. من واقعاً نمی فهمم چرا

وی در مصاحبه با رادیو ایران افزود: من شغل دیگری جز فوتبال ندارم. تمام زندگی من فوتبال بوده است. من می دانم که یک coronavirus وجود دارد ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که طی چند ماه از بین برود. ما باید با آن مقابله کنیم. من واقعاً این را نمی گویم چون تیم من در صدر جدول است. ما باید فوتبال را ادامه دهیم و این کار ماست. وقتی این جدول در نظر گرفته شود ، بسیاری از افراد از فوتبال پول می گیرند و با ادامه مسابقات ، هیجان اجتماعی خوب دنبال می شود. اگرچه خطر بزرگی وجود دارد ، من فکر می کنم با پیروی از پروتکل های بهداشتی می توانیم مسابقات را برگزار کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا از تاریخ شروع این باشگاه مطلع شده است یا خیر ، گفت: “من دیشب با هواداران صحبت کردم.” ما هنگام گفتگو با فدراسیون به ما گفته بودند که بازی ها از 12 ژوئن شروع می شود و تیم ها از پنجشنبه می توانند تمرین کنند. ” امروز باید تصمیم نهایی اتخاذ شود ، اما هنوز به ما گفته نشده است.

گلمحمدی درباره بازی های باقی مانده تیمش در لیگ برتر و درگیری با تیم های نهایی جدول توضیح داد: فوتبال یک بازی غیرقابل پیش بینی است. من خودم آن را تجربه کردم. ما هرگز نباید حریف را دست کم بگیریم و هیچ تضمینی برای پیروزی ما نیست. ما نمی توانیم مطمئن باشیم که قهرمان شدیم و قهرمان شدیم.

در مورد قانون منع به کارگیری بازیکنان خارجی توسط استقلال و پرسپولیس ، وی گفت: “این قانون فقط در مورد استقلال و پرسپولیس اعمال می شود ، اما این طور نیست که بازیکنان بد خارجی همیشه به این دو باشگاه مراجعه کرده اند.” بازیکنان خارجی خوبی هم داشتیم. البته اگر این تصمیم اتخاذ شود ، برای استقلال و پرسپولیس مشکلاتی ایجاد می شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال پرسپولیس ادامه داد: به هر حال ما باید در برخی از موقعیت ها بازیکنان خارجی را جذب کنیم. بازیکنان ایرانی یا قرارداد دارند یا ما نمی توانیم یک بازیکن با کیفیت را در آن موقعیت پیدا کنیم. به نظر من این تصمیم تغییر کرده است و به همه تیمها اطلاع داده شده است که آنها نمی توانند بازیکنان خارجی را جذب کنند. تصمیم دیگری باید گرفته شود. اگر بازیکن خارجی استخدام شود باید تمام تیم ها بتوانند این کار را انجام دهند و اگر ممنوع الخروج است ، قانون باید به همه تیم ها ابلاغ شود.

گل محمدی در پاسخ به این سؤال با بیان اینکه مشکل مالی باشگاه پرسپولیس حل می شود و اینکه آیا قبض جدیدی از این باشگاه دریافت کرده است یا خیر ، گفت: ما به صدای پیامک بانکی گوش می دهیم اما پول دریافت نکردیم. باشگاه ما مشکلات مالی زیادی داشت و بازیکنان و کادر فنی بسیار صبور بودند. به خواست خدا مسائل مالی برطرف می شود و پیامک ارسال می شود.

دکمه بازگشت به بالا