عمومی

قدرت موشکی ما ضامن عقب‌نشینی دشمنان

بر اساس پایگاه خبری ،

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به مردم عزیز و شریف ایران اطمینان می دهیم که قدرت ما برتر است ؛ ما همیشه پیروز می شویم و هیچ نگرانی و کاستی برای دفاع از عزت ، عزت ، استقلال ، عزت و عزت این ملت عزیز نداریم.
با حضور سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مراسم رونمایی از سیستم خودکار و هوشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از موشک های بالستیک دوربرد پیوسته و پی در پی برگزار شد.
فرمانده کل سپاه در این مراسم با اعلام اینکه انقلاب اسلامی امروز ایران در حال رشد ، تکامل ، گسترش و غلبه بر دشمنان است ، گفت: از طرف دیگر دشمنان ما با سقوط و سقوط قدرت روبرو هستند و هر روز یک شتاب و شیب وجود دارد. این سقوط سریعتر می شود ؛ اما تهدیدهای دشمن هنوز هم باقی مانده است.
وی هشدار داد که حتی هنگام سقوط و فروپاشی دشمن ، هشدار می دهد که “ما باید بسیار مراقب و هوشیار باشیم و همچنان به اندازه تخریب یک ساختمان بلند خطرناک است.” .

فرمانده معظم جمهوری اسلامی ایران نیروی موشکی جمهوری اسلامی ایران را تولد و تقویت اراده ملت ایران توصیف کرد و خاطرنشان کرد: “وقتی موشک های ما پرواز می کنند ، بدن دشمن می لرزد.” این ستون قدرتمند یک بازدارنده موقتی و یک دفاع قابل اعتماد از سیستم ما است. که با آن به دشمن اراده سیاسی نظام نشان داده می شود و در صورت لزوم به او تحمیل می شود.

سرلشکر سلامی قابلیت اطمینان پرتابه را ضمانت تداوم حیات و بازدارندگی سیستم دانست و تأکید کرد: “به فضل الهی روز به روز شاهد شکوه و جلال جدیدی در این زمینه هستیم و امروز شاهد پدیده جدید و دستاورد جدیدی به نام توانایی پرتاب موشک به طور همزمان یا متوالی هستیم. ” ما فواصل دلخواهی هستیم که چنین پرتاب هایی چه از نظر عملیاتی و چه از نظر تاکتیکی ارزش افزوده زیادی برای ما به همراه خواهد داشت.

فرمانده کل سپاه با تأمل در مورد سو the نیت و توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران و لزوم آمادگی کامل و مستمر در برابر تهدیدها ، خطاب به فرماندهان و جنگنده های نیروی هوافضای سپاه تأکید کرد: دستان شما همیشه باید در ماشه باشد ؛ می بینیم که دشمنان گاهی با طبل تهدید می کنند. ما باید به آنها کنترل روانشناختی و تسلط فنی ، فنی ، تاکتیکی ، عملیاتی و استراتژیک بر سیستم را ثابت کنیم ، بدون این کنترل ما نمی توانیم آزادانه و با آرامش زندگی کنیم.

سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه “نیروی موشکی ما عقب نشینی دشمن را تضمین می کند” ، گفت: تا به امروز این نیرو در مناطق مختلفی از جمله جنگ با داعش ، مبارزه با ضد انقلاب در غرب و مناطق دور افتاده و از بین بردن اراده و عقب نشینی است. دشمن با به خطر انداختن نظام و ملت ایران عملکرد و تأثیرات خود را به خوبی نشان داده است.

سرانجام فرمانده کل سپاه با قدردانی از تلاش فرماندهان ، جنگنده ها و فعالان موشکی در دستیابی به دستاوردهای این منطقه اقتدارگرا و توسعه و گسترش نظام اسلامی ، به ملت ایران تأکید کرد :؛ ما همیشه برای دفاع از عزت ، عزت ، استقلال ، عزت و عزت این ملت عزیز پیروز می شویم و هیچ نگرانی و کاستی نداریم و پیشمرگ و فداکار آنها هستیم. بگذارید آنها در آرامش زندگی کنند.

دکمه بازگشت به بالا